Zamknij

Agnieszka Kaczorowska chwali się brzuchem po ciąży. "Akceptacja to nie brak dbałości o siebie" [FOTO]

23.11.2021 14:03

Agnieszka Kaczorowska latem tego roku urodziła drugą córkę. Serialowej Bożence z "Klanu" udało się prędko wrócić do figury sprzed ciąży, o czym świadczy jej najnowszy post na Instagramie. "Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie" - kokietuje, prezentując fankom płaski brzuch. 

Agnieszka Kaczorowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska-Pela przed paroma miesiącami wywoła burzę swoim wpisem o "modzie na brzydotę", w którym krytycznie odniosła się do epatowania w social mediach skrajnie pojmowanym body positive oraz sprzeciwiła się czynieniu cnót ze słabości, lenistwa i życiowej nieporadności. Na post zareagowało mnóstwo gwiazd oraz przedstawicielek środowisk feministycznych, które miażdżąco wypowiadały na temat światopoglądu gwiazdy "Klanu". 

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po dwóch ciążach

Niemniej Agnieszka Kaczorowska nie zamierza wycofywać się ze swoich słów i pozostaje wierna wizerunkowi, jaki stworzyła w mediach. Mimo natłoku obowiązków przy dwójce dzieci, w tym kilkumiesięcznej Gabrieli, tancerka znajduje czas na aktywność w social mediach. Swój najnowszy wpis poświęciła sprawom ciała po ciąży, a konkretnie odpowiedziała na pytanie, jak to robi, że tak szybko wraca do dawnej figury. Kaczorowska udzieliła paru wskazówek i nawiązała do tematu akceptacji własnego ciała. 

Moje ciało po drugiej ciąży. Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to "jak mieć taką sylwetkę po dwóch ciążach?". Może Was zaskoczę, ale moim zdaniem nie warto o tym za wiele myśleć. Jest wiele czynników, które mają wpływ na nasze ciało. Również na to, jak ono się regeneruje po ciąży. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy się nie porównywały - ani do innych kobiet, ani do siebie z przeszłości.

Dla mnie najbardziej kluczowe są emocje. Spokój, radość, wdzięczność i akceptacja. Tylko ta prawdziwa, zadomowiona w sercu. Akceptacja to nie brak dbałości o siebie. Akceptacja to również nie tęsknota za ciałem sprzed ciąży. Akceptacja to podstawa zmiany. "Tak też jest OK" to zdanie, które mnie na pewnym etapie życia nauczyło akceptacji i zrobiło przestrzeń na to, aby móc słuchać swojego ciała i podążać za jego potrzebami - wyjaśnia gwiazda "Klanu". 

Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko, co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami - podkreśla.

Na koniec zaapelowała do kobiet o zadbanie o zdrowie. 

W ciąży naturalnie badamy się bardzo dużo, ale po narodzinach Maluszka już często zapominamy o sobie. Nawet nie wiecie jak wiele kobiet nie przychodzi na wizytę kontrolną po porodzie - alarmuje zmartwiona Kaczorowska.

Dominika Gwit schudła. Fani zachwyceni metamorfozą aktorki. "Super teraz wyglądasz!" [FOTO]

loader
Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn