Zamknij

Agnieszka Hyży zachwycona Dorotą Wellman. "Jest autorytetem"

27.09.2021 15:03

Agnieszka Hyży w jednym z instagramowych wpisów odniosła się do felietonu Doroty Wellman dla "Wysokich Obcasów". Tekst dziennikarki potraktował o pokazywaniu przez celebytów w mediach społecznościowych każdego aspektu życia. W rozmowie z Pudelkiem Hyży raz jeszcze poruszyła ten temat. Zdradziła też, co myśli o Dorocie Wellman.

Dorota Wellman
fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East News

Agnieszka Hyży niedawno postanowiła zareagować na felieton Doroty Wellman dla "Wysokich Obcasów". Dziennikarka "Dzień dobry TVN" w swoim tekście odniosła się do pokazywania każdego aspektu swojego życia przez celebrytów. Dostało się m.in. Edycie Herbuś. Hyży udostępniła na Instagramie post, w którym przyznała, że zgadza się z Dorotą Wellman. Pod postem wywiązała się gorąca dyskusja na temat szeroko pojętego korzystania z mediów społecznościowych. Post Hyży skomentowała m.in. Anna Wendzikowska, która ma nieco inne zdanie na temat prywatności w mediach społecznościowych niż Hyży i Wellman.

Zobacz też: Agnieszka Hyży straciła kilka ciąż. Gwiazda Polsatu zdobyła się na poruszające wyznanie

Agnieszka Hyży zachwycona Dorotą Wellman. "Jest autorytetem"

Agnieszka Hyży raz jeszcze poruszyła temat felietonu i samej Doroty Wellman w rozmowie z serwisem Pudelek.pl. Dziennikarka zdradziła, że jej instagramowy post wywołał tak olbrzymie emocje, ale i hejt, iż zastanawiała się nad tym, czy nie zablokować komentowania wpisu.

"Nie wiem, czy ja mam może z racji tego, że jestem socjologiem z wykształcenia, taką tendencję albo nosa do tego, że jak poruszę jakiś społeczny temat, to najczęściej on wywołuje od razu jakąś dyskusję (...)Jeśli ktoś pisze, tylko i wyłącznie, żeby kogoś obrazić, to mnie krew zalewa " -przyznała Agnieszka Hyzy w rozmowie z Pudelkiem.

Hyży podkreśliła,, że głos Doroty Wellman jest ważny w dyskusji na temat social mediów i jego wpływie na otaczającą rzeczywistość. Przy okazji nie szczędziła też ciepłych słów samej Wellman.

"Znam Dorotę i bardzo dużo na ten temat rozmawiałyśmy. Ona jest przedstawicielką pokolenia, które zna te inne media (...) Spogląda na to i nie do końca rozumie i widzi przede wszystkim zagrożenia. (...) Dorota jest tak dużym autorytetem, że może sobie pozwolić na wypowiedzenie swojego zdania. (...) Myślę, że ona też miała taką intencję: "Zastanówcie się, czy idziemy w dobrym kierunku" - powiedziała Agnieszka.

loader