Zamknij

Agnieszka Dygant zdradziła długo skrywany sekret. Chodzi o Cezarego Pazurę

17.02.2021 15:01

Agnieszka Dygant bez wątpienia należy do najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda gościła w niedawnym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie wyznała długo skrywany sekret.

Agnieszka Dygant
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWs

Agnieszka Dygant zasłynęła dzięki rolom serialowym i filmowym. Rozpoznawalność przyniosła jej tytułowa rola w "Niani", a także postać Marioli z "Na dobre i na złe". Gwiazda grała także w kilku odcinkach "Wiedźmina" oraz produkcjach Patryka Vegi. Ostatnie większe dzieło z jej udziałem to kontynuacja lubianego przez widzów filmu "Listy do M", w którym zresztą zagrała już po raz czwarty.

Dygant obecna jest w polskim show-biznesie już blisko 15 lat i nadal cieszy się dużą sympatią oraz uznaniem widzów,  którzy cenią jej grę aktorką i szczerość wyrazu.

Zobacz także: Agnieszka Dygant chwali się zdjęciem bez makijażu: "Wakacyjne zerwanie tapety"

Agnieszka Dygant zdradziła swój sekret. Chodzi o Cezarego Pazurę

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego Agnieszka Dygant pojawiła się razem z Cezarym Pazurą oraz Magdaleną Boczarską. Rozmowa toczyła się zarówno wokół tematów zawodowych, jak i prywatnych. Wojewódzki spytał aktorkę m.in. o to, jak współpracuje się z mężem - chodzi o wspomniane już "Listy do M. 4", których reżyserem jest właśnie jej mąż, Patrick Yoka. Zdaniem aktorki nie jest to łatwe zadanie, bo ona dobrze wie, co się kryje pod jego słowami nawet wtedy, kiedy mówi jej, że coś zrobiła "fajnie". Właśnie wtedy ona wie, że fajnie oznacza "źle".

Ponieważ w kolejnej części programu na kanapie pojawił się także Cezary Pazura, temat zszedł na znajomość z aktorem. Jak wyjaśniła Dygant, z Pazurą zna się już od bardzo dawna, ale jako mała dziewczynka oglądała go na deskach teatru. Zdradziła wtedy swój sekret. Wyjawiła, że była w aktorze zakochana.

"Ty grałeś swój debiut w "Sen Nocy Letniej" w Teatrze Ochoty. Ja miałam 12-13 lat i się w Tobie zakochałam. Zawsze chciałam Ci to powiedzieć, potem już nie" - powiedziała szczerze.

Pazura przyjął tę wiadomość z nieskrywanym entuzjazmem i przyznał, że żałuje, że Agnieszka nie mówiła o tym wcześniej, bo być może losy obojga potoczyłyby się całkiem inaczej. Przypomnijmy, że Cezary Pazura od 2009 roku jest mężem Edyty Zając, z którą ma trójkę dzieci. Z kolei Dygant z Patrickiem Yoką związana jest od kilkunastu lat. W 2010 roku na świat przyszedł ich syn - Xawery.

loader

RadioZET.pl/AS