Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska pierwszy raz opowiedziała o mężu. Z Markiem łączy się wzruszająca historia

2 min. czytania
04.11.2021 17:10
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska pierwszy raz otworzyła się na temat męża. Do tej pory jurorka "Mam talent" nie chciała ujawniać, kim jest Marek, ani zbytnio dzielić się opowieściami o swoim małżeństwie. Po latach uchyliła rąbka tajemnicy. 

Agnieszka Chylińska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska wielokrotnie opowiadała o swojej burzliwej przeszłości. Jurorka "Mam talent" wcześnie weszła w brutalny świat show-biznesu, zaczynając karierę jako wokalistka zespołu O.N.A. Jak wspominała, musiała poruszać się w przestrzeni zdominowanej przez mężczyzn, co dla młodziutkiej dziewczyny było trudnym doświadczeniem. Chociaż na scenie uchodziła za twardą i charyzmatyczną wokalistkę, była to tylko poza mająca chronić jej wrażliwe wnętrze przed zranieniem. A tych, jak mówiła, było sporo. 

Chylińska desperacko szukała miłości i akceptacji. Wikłała się w skomplikowane i nierzadko toksyczne relacje. Jej pierwsze małżeństwo z Krzysztofem Krysiakiem rozpadło się po 16 miesiącach. Ukojenia zaznała dopiero po latach, gdy poznała Marka. W 2010 roku Agnieszka i jej ukochany wzięli ślub, wcześniej urodził im się syn Ryszard. Następnie doczekali się jeszcze dwóch córek: Estery i Krystyny. Gwiazda jednak niechętnie wypowiadała się na temat męża. Długo trzymała w tajemnicy, kim jest Marek oraz jak wygląda. W końcu po wielu latach otworzyła się na temat ukochanego. 

Redakcja poleca

Agnieszka Chylińska pierwszy raz o mężu. Kim jest Marek?

Chylińska wróciła wspomnieniami do początków związku z Markiem w rozmowie z "Twoim Stylem". Jak podkreśliła, mężczyzna urzekł ją tym, że potrafił dostrzec w niej wrażliwą, potrzebującą uczucia dziewczynę. 

Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie - wyznała. 

Magazyn przytacza też opis Marka według Agnieszki Chylińskiej. 

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno - czytamy w "Twoim Stylu".

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest informatykiem i grafikiem. Projektował plakaty i okładki płyt. Piosenkarka poznała go w Petersburgu. W jednym z wywiadów opisała Marka jako "łysego blondyna z niebieskimi oczami" i przy okazji zdementowała, że mąż jest z pochodzenia Romem.

Jurorka "Mam talent" do tej pory nie pokazała Marka w mediach społecznościowych. Mężczyznę sfotografowali parę razy paparazzi, lecz Agnieszka Chylińska nie zgodziła się na ujawnianie jego twarzy. 

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News