Zamknij

Agata Rubik przeżyła dramat na Hawajach. Zawiniło jedzenie: „Walczę o życie”

Klaudia Bochenek
20.04.2022 11:33

Agata Rubik wraz z mężem, Piotrem Rubikiem, oraz córkami wybrała spędzanie Wielkanocy na Hawajach. Niestety, wyjazd nie obył się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Celebrytka cierpiała po zatruciu, dodała zdjęcie z łóżka.

Agata Rubik
fot. screen Instagram agata_rubik

Agata Rubik od 2008 roku jest żoną Piotra Rubika. Początkowo ich różnica wieku wzbudzała duże kontrowersje. Para doczekała się dwóch córek – Helenki i Alicji. W mediach społecznościowych oboje uchodzą za zgodne małżeństwo z dystansem do siebie, co na Instagramie często pokazuje Agata Rubik. Wspólne zabawne filmiki, w których udział brały także dzieci, podbiły serca internautów. Celebrytka chętnie dzieli się prywatą. Również podczas wyjazdu na Hawaje była bardzo szczera.

Zobacz także: Agata Rubik pokazała hejterski komentarz internautki. Zareagowała w nietypowy sposób

Agata Rubik cierpiała po zatruciu. „Walczę o życie”

Rodzina Piotra Rubika bardzo często chwali się zdjęciami i relacjami z bajecznych urlopów, wakacji i świąt poza granicami Polski. Tym razem Wielkanoc spędzają na słonecznych Hawajach. Nie szczędzą sobie przyjemności m.in. w postaci lokalnej kuchni. Czy to tam zatruła się Agata Rubik?

- Kolejny dzień na rajskich Hawajach spędzony na razie w łóżku. Jest przepiękna pogoda, Piotr z dziewczynkami w basenie, a ja walczę o życie. Dawno się tak nie strułam i wygląda na to, że coś mi zaszkodziło w jednej z najbardziej wyjątkowych restauracji na świecie – opowiadała Agata Rubik na Instagramie.

Odzew i wsparcie fanów musiało być ogromne – żona Piotra Rubika na drugi dzień nagrała kolejne krótkie wideo. Podziękowała za troskę i poinformowała, jak się czuje. Na szczęście obyło się bez wizyty w szpitalu – czasami zatrucia pokarmowe bywają tak silne, że niewykluczona jest pomoc lekarza.

- Dziękuję za wczorajszą troskę, serio, chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak źle. Dziś wracam do życia. Nie mam pojęcia, co to było, czy jakiś rotawirus, czy zatrucie pokarmowe. Na pewno nie mam pretensji do restauracji, nadal uważam, że to wyjątkowe miejsce. Wszyscy inni czuli się dobrze, a jedliśmy to samo. Kac gigant, jak niektórzy sugerowali, to raczej też nie był, bo wypiłam dwa drinki – relacjonowała Agata Rubik.

Celebrytka rzeczywiście czuje się już lepiej – na Instastory pokazała następnie, jak dba o ciało, a także pojawiły się ujęcia z hotelowego basenu. Nie zabrakło też kolejnej wizyty w restauracji.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska