Obserwuj w Google News

Afera w "Hotelu Paradise". Uczestnik wpadł w szał. Rzucił krzesłem i zbił szybę [WIDEO]

2 min. czytania
07.05.2021 13:40
Zareaguj Reakcja

W "Hotelu Paradise 3" doszło do skandalicznej sytuacji. Zazdrosny Kuba wpadł w furię, rzucał bluzgami i zbił szybę od singlówki. Domownicy byli przerażeni. Co tak rozwścieczyło uczestnika rajskiego hotelu? 

Kuba z "Hotel Paradise 3"
fot. materiały prasowe TVN

"Hotel Paradise 3" w TVN7 co odcinek przyciąga przed telewizory rzesze widzów. Atrakcyjni uczestnicy oraz miłosne intrygi budzą mnóstwo emocji. Atmosfera w hotelu jest gorąca i to nie tylko za sprawą filtrów i miłosnych igraszek w łóżku. Po tym, jak Krystian i Basia uprawiali seks "na zgodę" doszło do kolejnego kontrowersyjnego zdarzenia. Gdy do domu wrócił Maurycy, Kuba wpadł w furię i kompletnie stracił nad sobą panowanie. Posypały się wyzwiska i groźby, w ruch poszło krzesło, a drzwi od singlówki straciły szybę. 

Hotel Paradise: Kuba wpadł w szał z zazdrości o Luzię 

Wszystko zaczęło się po powrocie Maurycego, który podoba się sporej części uczestniczek. Przystojny wyspiarz ponownie pojawił się w hotelu, na co entuzjastycznie zareagowała Luiza. Kuba, któremu dziewczyna bardzo się podoba, nie zamierzał pobłażać rywalowi i cały czas rzucał w jego stronę uszczypliwe uwagi. 

Śliczniejszego gościa to ja nie widziałem. Lubisz pchać się śmierci w ogień? - zaczepiał Maurycego.

Na planie narastało napięcie. Wieczorem Kuba napił się trochę alkoholu. Gdy dowiedział się, że Luiza poszła do pokoju Maurycego, nagle stracił nad sobą kontrolę. Biegał po pokoju, klął i wykrzykiwał wyzwiska. Próbował wedrzeć się do singlówki, lecz skończyło się zbiciem szyby. Następnie ze wściekłości rzucił stojącym w pobliżu krzesłem.

Krzysiek próbował powstrzymać wzburzonego Kubę, ale ten uspokoił się dopiero na wieść, że Luiza wróciła już do swojej sypialni. Kornelia była przerażona agresywnym zachowaniem kolegi. 

Dla mnie to jest chore, dla mnie to jest agresja i ja tego inaczej nazwać nie mogę. Widać było, że Kuba na trzeźwo ma swoje zachowania, więc jak się napił, to już w ogóle maskara - skomentowała.

Luiza również była w szoku. Przed kamerami dziwiła się reakcji Kuby, zapewniając, że nic złego nie zrobiła. Agresywny uczestnik został ukarany przez Klaudię El Dursi i musiał opuścić program. 

Kuba, sytuacja, która wydarzyła się wczoraj wieczorem, absolutnie nie powinna mieć miejsca. W "Hotelu Paradise" agresja jest absolutnie niedopuszczalna, twoje zachowanie było niedopuszczalne. Nie będziemy akceptować i tolerować agresji, to się tyczy każdego z was - powiedziała prowadząca.

Zobaczcie fragment z miotającym się ze wściekłości Kubą. 

Klaudia El Dursi ma problemy ze zdrowiem. "Od miesiąca jestem na silnych lekach"