Obserwuj w Google News

Polska gwiazda wynurza się z basenu. Ona naprawdę ma 60 lat? [WIDEO]

Anna Skalik
1 min. czytania
21.06.2022 12:16
Zareaguj Reakcja

Adrianna Biedrzyńska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Patrząc na jej niedawne zdjęcia, aż trudno wierzyć, że ma 60 lat.

Adrianna Biedrzyńska
fot. Instagram/adriannabiedrzyńska/screen

Adrianna Biedrzyńska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek filmowych, serialowych i teatralnych. Karierę zaczynała na początku lat 80. i młodszym widzom kojarzy się przede wszystkim z ról w serialach, takich jak "Klan", "Graczykowie", "Niania" czy "Fitness Club". W tym roku Biedrzyńska skończyła 60 lat. Jednak patrząc na jej zdjęcia wprost trudno w to uwierzyć.

Zobacz także: Ślub Karoliny Pisarek kosztował fortunę. Wyciekło, ile za niego zapłaciła

Na swoim Instagramie gwiazda zaprezentowała krótkie wideo ze słonecznego urlopu. Aktorka wynurza się z basenu w kostiumie kąpielowym. Przez wiele lat Biedrzyńska nosiła kruczoczarne włosy, ale od pewnego czasu nosi jasny blond, który zdecydowanie także odejmuje jej lat.

Adrianna Biedrzyńska wynurza się z basenu. Ona naprawdę ma 60 lat? [WIDEO]

Patrząc na figurę Biedrzyńskiej, trudno stwierdzić, że gwiazda właśnie skończyła 60 lat. Wygląda promiennie i lekko. Biorąc pod uwagę jej ostatnie, niełatwe lata - m.in. guz mózgu, po którego wykryciu lekarze dawali jej kilka miesięcy życia, a także przymusowa i nieplanowana, przeciągająca się na wiele miesięcy  rozłąka z mężem z powodu pandemii koronawirusa - aktorka prezentuje się rewelacyjnie. I takiego samego zdania są komentujący krótkie wideo.

Internauci nie kryją swojego zachwytu nad wyglądem aktorki:

Ale Ty jesteś laseczka!

Cudownie pani wygląda

Jak milion dolarów - piszą.

Zobacz także: Najseksowniejsze gwiazdy po 60. Kto znalazł się w zestawieniu? [GALERIA]