Obserwuj w Google News

Adriana Kalska przeszła metamorfozę? Gwiazda pokazała się fanom w blond odsłonie [FOTO]

1 min. czytania
15.04.2021 16:24
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska przeszła metamorfozę? Gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała się swoim fanom w blond fryzurze. Jak wygląda?

Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Adriana Kalska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda chętnie pokazuje zarówno prywatne momenty ze swojego życia, jak i te zawodowe. Tym razem zaprezentowała się swoim wielbicielom w blond fryzurze. Metamorfozę skomentowało mnóstwo fanów, ale również ukochany aktorki - Mikołaj Roznerski. "Ale jak, gdzie moja brunetka'? - napisał gwiazdor. Mnóstwo wielbicieli pięknej Adriany stwierdziło, że aktorce lepiej jest w ciemnych włosach.

Zobacz też:  Adriana Kalska popiera strajk kobiet. Tym gestem gwiazda "M jak miłość" wsparła miliony Polek

Adriana Kalska przeszła metamorfozę? Gwiazda pokazała się fanom w blond odsłonie [FOTO]

Jak się okazuje, zmiana jest tylko owocem nowego projektu, w którym Kalska weźmie udział. Aktorka fotografie w blond włosach okrasiła hasztagami: "nowy projekt", "nowa ja", TVN 7". Na razie nie zdradziła jednak, w jakiej produkcji ma wystąpić.

Adriana Kalska na ekranie zadebiutowała w 2008 rolą w serialu "Żołnierze wyklęci". Wiosną 2014 roku zagrała u boku Piotr Adamczyka w serialu "Sama słodycz". Od 2015 regularnie gości w serialu "M jak miłość", wcielając się w postać Izabeli Chodakowskiej.

Podoba się wam Adriana Kalska w blond włosach?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET