Zamknij

Adriana Kalska nie do poznania. Gwiazda zaskoczyła odmiennym wizerunkiem [FOTO]

22.07.2021 08:58

Adriana Kalska na co dzień stawia na dość luźny i prosty styl. Tym razem aktorka pokazała się swoim fanom w nietypowym, seksownym wizerunku pokojówki. Takie wcielenie Adriany powstało na potrzeby nowego projektu.

Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Adriana Kalska nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. Aktorka oprócz grania w "M jak miłość" chętnie bierze udział w nowych projektach. Tym razem pokazała się swoim fanom na Instagramie w dość nietypowym wizerunku. Aktorka opublikowała fotografię, na której pozuje w seksownym stroju pokojówki.

Zobacz też:Adriana Kalska popiera strajk kobiet. Tym gestem gwiazda "M jak miłość" wsparła miliony Polek

Adriana Kalska nie do poznania. Gwiazda zaskoczyła odmiennym wizerunkiem [FOTO]

#Możekomuśsprzątanko? #takapraca #aktorzenie #actress #workinprogress" - czytamy w opisie do zdjęcia. Gwiazda nie napisała, o jaki projekt chodzi. Fanom nowe wcielenie 35-letniej aktorki bardzo przypadło do gustu i w komentarzach zasypali ją komplementami. "Bardzo fajne zdjęcie"," cudowna i śliczna", "ślicznie wyglądasz","wow, fajnie ci w ciuchach pokojówki" - pisali fani.

Adriana Kalska na ekranie zadebiutowała w 2008 rolą w serialu "Żołnierze wyklęci". Wiosną 2014 roku zagrała u boku Piotra Adamczyka, Mariannę Kamper – jedną z głównych ról w serialu TVN "Sama słodycz".

Od 2015 roku Kalska regularnie wciela się w postać Izabeli Chodakowskiej w serialu TVP2 "M jak miłość". Prywatnie aktorka związana jest z Mikołajem Roznerskim.

loader