Obserwuj w Google News

Adriana Kalska miała wypadek na planie. "Ekipa natychmiast ruszyła jej na ratunek"

2 min. czytania
27.04.2021 14:58
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska, znana między innymi z "M jak Miłość", miała wypadek na planie nowej produkcji, w której występuje. Na szczęście na pomoc aktorce natychmiast ruszyli członkowie ekipy, sytuacja wyglądała poważnie.

Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Adriana Kalska to popularna polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, z powodzeniem realizująca się także jako wokalistka. Na ekranie zadebiutowała w 2008 roku w "Żołnierzach wyklętych", a dwa lata później zagrała w swoim pierwszym filmie "Każdy ma swoje kino". Mogliśmy oglądać ją między innymi w "Na dobre i na złe", "Prawie Agaty" i "Ojcu Mateuszu", ale największą popularność przyniósł jej angaż do obsady "M jak Miłość". Od 2015 roku wciela się w lubianą przez widzów postać Izabeli Chodakowskiej. Talent wokalny Adriana pokazała w 10. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła 4. miejsce. Wystąpiła także podczas 57. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2020 roku mogliśmy podziwiać ją w filmie "Asymetria".

Kariera aktorska Kalskiej zdaje się rozwijać, pojawiły się informacje, że aktorka miałaby zagrać w  filmie o Annie Przybylskiej, wcielając się w rolę zmarłej gwiazdy. Nadal trwają także zdjęcia do nowej produkcji TVN7 o roboczym tytule "Zaginiona". To właśnie na planie nowego formatu stacji doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem aktorki. Niestety, nie obyło się bez obrażeń.

Redakcja poleca

Adriana Kalska miała wypadek na planie zdjęciowym

Jak poinformował "Super Express", na planie nowej produkcji miało dojść do nieszczęśliwego wypadku z udziałem Adriany Kalskiej. Podczas kręcenia jednej ze scen aktorka miała z impetem paść na betonowy słupek i boleśnie się przewrócić. Mogła jednak liczyć na pomoc członków ekipy zdjęciowej.

- Bohaterka, którą gra, miała za zadanie wyskoczyć z samochodu i ruszyć w pościg. Auto zatrzymało się tuż obok betonowego słupka. I raz Adriana z impetem na niego wpadła i zaliczyła bolesny upadek. Cała ekipa natychmiast ruszyła jej na ratunek - zdradza informator dziennika.

Miejmy nadzieję, że ukochana Mikołaja Roznerskiego nie odniosła zbyt poważnych obrażeń i jak najszybciej w dobrej formie wróci na plan zdjęciowy.