Zamknij

Adriana Kalska jest w ciąży? Tajemnicze zdjęcie partnerki Mikołaja Roznerskiego

18.08.2020 21:16

Adriana Kalska jest w ciąży? Co oznacza tajemnicze zdjęcie partnerki Mikołaja Roznerskiego?

Roznerski i Kalska
fot. VIPHOTO/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą lubianą przez widzów "M jak miłość" - zarówno na planie, jak i w życiu. Choć pojawiały się pogłoski, że nad ich związkiem zawisły czarne chmury, szybko okazało się, że to tylko plotki, a aktorski duet ogłosił ślubne plany. Te z kolei postanowili przełożyć przez pandemię. teraz znów fani mają o czym dyskutować - a to za sprawą zdjęcia, które zamieścił w sieci Roznerski.

Adriana Kalska jest w ciąży?

"Był zachód słońca ...Ona tańczyła na łące ..ja robiłem zdjęcie i przyleciało ufo ...chyba... albo nie wiem... duży robak świętojański. Tak czy siak... modelka uratowała to zdjęcie" - napisał Mikołaj w komentarzu do zdjęcia, na którym widać Adrianę z nietypowym przebłyskiem w okolicy brzucha. To od razu skłoniło internautów do spekulacji, że para spodziewa się dziecka. Co więcej, ta sama fotka (tylko już bez tajemniczego "światełka") pojawiła się także u Kalskiej.

"A może coś w tym brzuchu się kryje", "Albo to znak, że coś będzie", "A może to znak?" - uderzyli niemal w jednym tonie internauci.

Mikołaj Roznerski jest już ojcem. Jego syn, Antek, ma już 9 lat. Od jakiegoś czasu jednak krążą pogłoski, że Mikołaj i Adriana poważnie myślą o dziecku. Czy to już i właśnie o tym poinformowali? Żadne z nich nie komentuje spekulacji internautów.

RadioZET.pl/AS