Zamknij

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Jak dogadują się ze sobą na planie "M jak miłość"?

Sylwia Wamej
11.03.2022 13:56

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się ze sobą już jakiś czas temu, jednak wciąż pracują razem na planie "M jak miłość", gdzie grają zakochaną parę. Choć w pracy zachowują pełen profesjonalizm, jak donosi "Super Expess", nie jest im łatwo między ujęciami. Ponoć wzajemnie siebie unikają.

Adriana Kalska
fot. Instagram.com/ Adriana Kalska

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli zgraną parę, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Choć Adriana i Mikołaj jakiś czas temu rozstali się, wciąż grają razem w "M jak miłość". W serialu tworzą zakochaną parę. Oczywiście są profesjonalnymi aktorami, którzy oddzielają życie prywatne i zawodowe.

"Jesteśmy aktorami, jesteśmy profesjonalistami. W emisji jest tak, że jesteśmy razem, jesteśmy rodziną i dlaczego ma być inaczej? – mówił w jednym z wywiadów Mikołaj Roznerski. Jednak, gdy ich wspólne zdjęcie z planu zdjęciowego pojawiło się na fan page serialu, widzowie zwrócili uwagę, że jest to pewien nietakt, biorąc po uwagę, że para w realnym życiu rozstała się.

Zobacz też: M jak miłość": Patrycja i Łukasz zostaną rodzicami. Prawda wyjdzie na jaw

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Jak dogadują się ze sobą na planie "M jak miłość"?

Podobno sami zainteresowani, unikają się jak mogą, kiedy nie grają razem ujęć.

"W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia"– twierdzi informator "Super Expressu". Mało tego, para gra również razem w spektaklu "Boeing, Boeing", z którym wyruszają niebawem w trasę.

Na pytanie "Super Expressu", jak się Kalskiej pracuje z byłym już partnerem, odpowiedziała:

"Nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy. Nie będę niczego więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim Instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby" - wyjaśniła Adriana Kalska.

Tymczasem to, co wydarzyło się między aktorami w życiu prywatnym, nie ma żadnego wpływu na wątek Izy i Marcina w serialu "M jak milość". Ich miłość ma się bardzo dobrze i scenarzyści nie planują tego zmieniać.