Obserwuj w Google News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się przez zazdrość aktorki? "Zaczęli się mijać"

2 min. czytania
03.02.2022 16:30

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego dla wielu fanów było szokiem. Jak informują media, powodem zakończenia relacji mogła być zazdrość aktorki o pracę partnera. Czy rzeczywiście rozstali się w zgodzie?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. screen: YouTube

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najbardziej medialnych aktorskich par. Gwiazda "M jak Miłość" cieszą się dużą popularnością, aktorka od 2021 roku gra w serialu "Papiery na szczęście", jej byłego partnera mogliśmy oglądać w głośnym "Gierku", dołączył także do obsady "Na dobre i na złe". Spotykali się od 2018 roku, a w mediach huczało od plotek, pojawiły się między innymi informacje o ślubie, a nawet spekulacje na temat rzekomej ciąży Adriany. Niestety, okazało się, że związek nie przetrwał próby czasu, o rozstaniu poinformowała w połowie stycznia 2022 roku Kalska.

- Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski może cieszyć się z zawodowego sukcesu, aktor dołączył do obsady ukraińskiego serialu "Zniewolona". Zdaniem informatora "Super Expressu", Adriana miała być zazdrosna o nową pracę partnera, co doprowadziło do rozstania.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News
Redakcja poleca

Adriana Kalska rozstała się z Roznerskim przez jego pracę? Media mówią o zazdrości

"Super Express", powołując się na wypowiedź znajomego Kalskiej i Roznerskiego, informuje, że aktorka para rozstała się ze względu na zawodowe obowiązki, przez które rzadziej się widywała. Aktorka miała też być zazdrosna o pracę partnera.

- Dostał rolę w „Zniewolonej” i zaczął wyjeżdżać na Ukrainę. Do tego ma jeszcze kilka filmów. Nie mieli więc dla siebie zbyt wiele czasu, a Adriana zaczęła być zazdrosna o pracę ukochanego (...) Gdy zaczęli się mijać, stwierdzili, że ich związek nie ma sensu - czytamy.

Podobne informacje pojawiły się wcześniej na łamach "Party". Dwutygodnik informował ponad to, że Kalska bardzo przeżyła rozstanie.

- Tak naprawdę oboje mocno przeżyli to rozstanie. Jest przybita i unika publicznych wyjść - czytamy.

Byli partnerzy do tej pory nie odnieśli się do medialnych doniesień.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. screen: YouTube