Zamknij

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Aktorka potwierdza: "Drogi się rozeszły" [FOTO]

16.01.2022 14:30

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego to już przeszłość. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o rozstaniu. Co ze wspólnymi projektami, w których aktorska para występowała wspólnie?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. screen: YouTube

Adriana Kalska to popularna polska aktorka, która na ekranie zadebiutowała w 2008 roku w serialu "Żołnierze wyklęci". Rozpoznawalność przyniosła jej rola w produkcji "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem, gdzie wcieliła się w główną bohaterkę Mariannę. Mogliśmy oglądać ją w "Hotelu 52" czy "Na dobre i na złe", jednak przełomem w jej karierze był angaż do "M jak Miłość", gdzie od 2015 roku gra Izabelę Chodakowską. W 2021 mogliśmy oglądać ją w "Papierach na szczęście", rok wcześniej zagrała w głośnej "Asymetrii". Na swoim koncie ma udział w 10. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła wysokie 4. miejsce.

O Kalskiej zrobiło się głośno nie tylko za sprawą zawodowych sukcesów, ale także bacznie śledzonego przez media związku z Mikołajem Roznerskim, aktorem znanym z takich produkcji jak "Na dobre i na złe", "Karbala" czy "M jak Miłość". W 2018 roku okazało się, że Adriana i Mikołaj nie są tylko przyjaciółmi z planu. Mówił się, że są świetnie dobraną parą, pojawiały się nawet plotki i rzekomych zaręczynach i ślubie, jaki mieli wziąć w tajemnicy przed mediami. W ostatnim czasie jednak coraz częściej mówiło się o rzekomym rozstaniu serialowych gwiazd.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Aktorka potwierdziła koniec związku

W mediach pojawiła się informacja, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą. Dowodem na ich rozstanie miał być fakt, że aktorka przestała obserwować byłego ukochanego na Instagramie. Sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana. Za pośrednictwem Instastory aktorka potwierdziła, że nie jest już w związku z Roznerskim. Podkreśliła, że będzie to jej jedyna wypowiedź dotycząca ich relacji.

- Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności - czytamy w oświadczeniu.

Najwyraźniej para nie rozstała się w złości, jeśli planuje nadal wspólnie pracować. Miejmy nadzieję, że praca na planie nie spowoduje żadnych zgrzytów.