Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski wyznał, że brał leki antydepresyjne. Co się stało?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
28.03.2022 15:24
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski wyznał, że ma za sobą bardzo trudny czas. Aktor w rozmowie z "Party" zdradził, że w tamtym czasie musiał wspomagać się lekami antydepresyjnymi.

Adam Zdrójkowski
fot. Instagram.com/ Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski uchodzi za jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Karierę w show-biznesie rozpoczął jako kilkuletni chłopiec. W wieku kilku lat trafił do serialu "Rodzina zastępcza". Jednak kariera Adama Zdrójkowskiego na dobre rozkręciła się, gdy zagrał w serialu "Rodzinka.pl". W serialu "Rodzinka.pl" wcielił się w postać zbuntowanego Kuby, jednego z trzech synów państwa Boskich. W międzyczasie związał się z Wiktorią Gąsiewską, z którą spędził cztery lata. W październiku 2021 roku para rozstała się.

Zobacz też:  Adam Zdrójkowski nie wytrzymał. W emocjonalnym wideo mówi prawdę: "Wstrętne oszustwo"

Adam Zdrójkowski wyznał, że brał leki antydepresyjne. Co się stało?

Życie Adama Zdrójkowskiego na pełnych obrotach i mnogość rozmaitych projektów spowodowały, iż młody gwiazdor "Rodzinki.pl" sięgnął po leki antydepresyjne.

"Kiedy zdjęcia dobiegają końca, czujesz ogromny spadek adrenaliny i przychodzi pewien rodzaj smutku. […] Ciężej jest wrócić na ziemię po udziale w show, gdzie od rana do wieczora działasz na najwyższych obrotach. Zdarzyło się, że po takim maratonie byłem na lekach antydepresyjnych, bo siadła mi głowa, a organizm nadal domagał się adrenaliny" - powiedział Zdrójkowski w wywiadzie dla "Party".

Po tych doświadczeniach, młody aktor stara się nie brać już tylu obowiązków na siebie.

"Chyba musiałem się przewrócić, żeby nauczyć się wstawać. Przez lata nauczyłem się jednak, że w życiu ważny jest balans, dlatego dbam, by nie brać za dużo na barki" - podkreślił Adam Zdrójkowski.

Zawodowo Adam Zdrójkowski ma na swoim koncie mnóstwo projektów. W 2016 roku uczestniczył w "Tańcu z gwiazdami". W 2018 został jednym z prowadzących program TVP2 "The Voice Kids". Z kolei w 2019 roku współprowadził program "Te Voice Of Poland", natomiast w parze z Wiktorią Gąsiewską zwyciężył w pierwszej edycji programu TVP "Dance Dance Dance". W 2021 roku wziął udział w 15. edycji programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".