Zamknij

Adam Zdrójkowski ujawnił, co zamierza po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Planował to od dawna

30.10.2021 11:01

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są już razem. Aktor nie kryje, że nie jest łatwo, ale życie toczy się dalej. Ujawnił, że wyjeżdża z kraju, by jeszcze raz odwiedzić Zanzibar, gdzie razem z byłą partnerką spędził urocze chwile.

Adam Zdrójkowski
fot. VIPHOTO/East News

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się już jakiś czas temu, choć informacje o tym dostały się do mediów, kiedy po finale "'Tańca z gwiazdami" Gąsiewska spędzała czas z tancerzem Jakubem Lipowskim. Najpierw Zdrójkowski przyznał, że jest mu z tego powodu przykro, czym potwierdził zakończenie związku, a potem Wiktoria dodała do tego swoje oświadczenie, w którym wyznała, że rozstanie nastąpiło już jakiś czas temu i miało zostać w tajemnicy - co niestety się nie udało.

Teraz obydwoje stara się już nie komentować swojego rozstania, jednak ponieważ para miała wielu fanów, temat ten jest wciąż podgrzewany w sieci i pytań o to trudno uniknąć. Podczas konferencji prasowej za kulisami show "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym występuje Zdrójkowski, aktor został zapytany o to, co teraz: jakie są jego plany na czas po rozstaniu z Gąsiewską.

Zobacz także: Marcin Bosak otworzył się przed fanami. Aktor "M jak miłość" usłyszał druzgocącą diagnozę

Adam Zdrójkowski wyjeżdża z kraju. Chce spełnić swoje marzenie

Adam Zdrójkowski nie kryje, że czas po rozstaniu nie jest dla niego łatwy, dlatego aktor już planuje wyjazd w miejsce, które pozwoli mu odetchnąć. Ponieważ finał "TTBZ" zbliża się wielkimi krokami, upragniony urlop jest już za pasem. Jak zdradził gwiazdor "Rodzinki.pl", planuje powrót na Zanzibar. To tam, razem z Wiktorią blisko rok temu spędzili wiele miłych chwil. Zdrójkowski twierdzi, że bardzo mu się tam podobało i od razu planował, że kiedyś tam wróci.

"Wracam na Zanzibar. Było to planowane wcześniej. Byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem na tym Zanzibarze, bardzo mi się tam podobało. Lecę na wakacje po „Twojej twarzy…”. Po czterech miesiącach rzeczywiście sumiennej pracy, Zanzibar był takim miejscem, które mi się bardzo dobrze kojarzy. Byliśmy tam niecały rok temu i obiecałem sobie, że jeszcze tam wrócę" - stwierdził w odpowiedzi na pytanie dziennikarza serwisu "Pomponik".

Czy jednak wypoczynek w miejscu, które spędził z byłą już dziewczyną, jest dobrym pomysłem? O tym zapewne przekonamy się już wkrótce z relacji aktora na Instagramie.

loader