Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski opowiedział o swoim pierwszym pocałunku. "To była Julia Wieniawa"

2 min. czytania
06.05.2021 09:53
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa świetnie znają się z planu serialu "Rodzinka.pl", w którym obydwoje mieli swoje role. Poza zawodowymi relacjami tych dwoje łączą też przyjazne stosunki w życiu prywatnym. Aktor ujawnił właśnie, że to z Wieniawą przeżył swój pierwszy pocałunek.

Adam Zdrójkowski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa poznali się na planie serialu " Rodzinka.pl". Serial kręcony był przez dziesięć lat, a kiedy padł pierwszy klaps, młody aktor miał zaledwie jedenaście lat. Po pewnym czasie do obsady dołączyła Julia Wieniawa, z którą Zdrójkowski utrzymuje bardzo dobre relacje. W najnowszym wywiadzie, jakiego aktor udzielił youtuberom z kanału "Wip bros", zdradził, że swój pierwszy pocałunek przeżył na planie i to właśnie z Wieniawą.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jadła kolację obok światowej sławy aktora. Jednej rzeczy żałuje

Adam Zdrójkowski ujawnia kulisy swojego pierwszego pocałunku

Zawód aktora nie należy do najłatwiejszych nie tylko ze względu na konieczność wcielania się w osobę, którą się nie jest, ale także możliwe intymne sceny, które zostaną przewidziane w scenariuszu. W swoim najnowszym wywiadzie Adam Zdrójkowski przyznał, że jemu rozbierane sceny nie sprawiłyby żadnego kłopotu, bo nie ma kompleksów w stosunku do swojego ciała. Jak zauważył, to są dla aktora rzeczy naturalne, przy czym przyznał, że kiedy jego dziewczyna, Wiktoria Gąsiewska, musiała zagrać rozbieraną scenę w jednym z filmów, sam był o nią zazdrosny.

Choć Zdrójkowski obecnie nie ma problemu z rozbieranymi scenami, nie zawsze tak było. Początki były trudne, o czym wspomniał, kiedy w rozmowie pojawił się temat pierwszego pocałunku. Aktor przyznał, że było to właśnie na planie "Rodzinki.pl", a całował się z Julią Wieniawą. Jemu nie przychodziło to łatwo, zwłaszcza że cała ekipa próbowała okrzykami zagrzać go do boju.

Redakcja poleca

Pamiętam, że miałem duży problem całować się dziewczyną na początku swojej kariery, bo wcześniej nie robiłem tego z żadną inną dziewczyną. A tu na planie gdzie jest 50 czy 60 osób muszę to zrobić. I to wszyscy jeszcze cię podjudzają: jee, jee. To było z Julką Wieniawą - powiedział.

Aktorka nie czuła się zakłopotana, on - przeciwnie.

Ona była taka hop do przodu przy tej mojej niepewności siebie. Ona była też starsza. Ja miałem jakoś 13 czy 14 lat. To już nie był taki pocałunek, że wiesz... Może jakbym miał scenę z Wiktorią, to bym nie miał problemu, żeby pocałować jej z językiem, ale zwykle raczej tego unikają reżyserzy - wyjaśnił.

RadioZET.pl/AS