Zamknij

75-letni Henryk Talar został ojcem. "Idę drogą Karola Strasburgera"

Sylwia Wamej
16.01.2020 10:31

75-letni aktor Henryk Talar został ojcem. Aktor znany z takich produkcji, jak m.in. "Kler" oraz "Archiwista" zaskoczył nietypowym wyznaniem w rozmowie z "Super Expressem". W wywiadzie z dziennikiem zdradził, że jest tatą 3-miesięcznego synka.

Henryk Talar
fot. {Piotr Molecki/East News

75-letni Henryk Talar został ojcem

75-letni Henryk Talar został ojcem. Aktor zdobył się na szczere wyznanie w rozmowie z "Super Expressem".  "Z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera" – wyznał 75-letni aktor. Henryk Talar tym samym dołączył do grona starszych tatusiów, takich jak Karol Strasburger oraz Apoloniusz Tajner.

Aktor przyznał, że całe życie poświęcał się pracy i mało czasu spędzał ze swoją córką Zuzanną. Tata scenarzystki Zuzanny Talar-Sulowskiej przyznał, że gdy jego córka była nastolatką, on był pochłonięty pracą oraz karierą i nie za bardzo pamięta czas, w którym dziewczyna dorastała. Henryk Talar przez długi czas żył w poczuciu winy, jednak gdy na świat przyszły wnuki, bardzo je rozpieszczał.

"Był czas, że aktorstwu poświęciłem się bezgranicznie. Sam przyznaję, że okres dorastania mojej córki Zuzanny pamiętam jak przez mgłę. Jednego, czego żałuję, to, że nie spisałem się jako ojciec" - powiedział Henryk Talar. 

Henryk Talar
fot. Viphoto/East News

Henryk Talar: W jakich filmach grał?

75-letni Henryk Talar to aktor, który w swoim portfolio ma mnóstwo serialowych i filmowych ról. Ostatnio mogliśmy go oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Leśniczówka", "Kler", "Ojciec Mateusz", "Marszałek Piłsudzki" oraz "Archiwista".

 

RadioZEt.pl/SE.pl/ SW