Zamknij

68-letni Ryszard z "Sanatorium miłości" i jego partnerka starają się o dziecko

13.06.2022 10:46

68-letni Ryszard, bohater pierwszej edycji "Sanatorium miłości", poinformował, że on i jego 31-letnia partnerka starają się o dziecko.

Sanatorium miłości
fot. Vod.tvp.pl/screen

Ryszard Lasota dał się poznać telewizyjnej publiczności jako jeden z bohaterów pierwszej edycji "Sanatorium miłości". Emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, wtedy jeszcze 65-letni, niestety nie znalazł miłości w randkowym show dla seniorów, jednak prawdopodobnie gdyby nie udział w programie, to na jego drodze nigdy nie stanęłaby Hanna - jego obecna partnerka.

W 2021 roku w jednym z wywiadów były uczestnik "Sanatorium miłości" przyznał, że w jego życiu pojawiła się kobieta. Wzruszona jest smutną historią Hanna, napisała do niego list i okazało się, że przypadli sobie do gustu, choć kobieta jest od Ryszarda aż 37 lat młodsza. Mimo to znaleźli wspólny język, a ich związek się rozwija, czego potwierdzeniem są najnowsze doniesienia.

Zobacz także: Pudelek: Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Może liczyć na bardzo wysoką stawkę

68-letni Ryszard z "Sanatorium miłości" i jego partnerka starają się o dziecko

Na krótko po tym, jak Ryszard i Hanna się zakochali, były wojskowy udał się na Podlasie i tam odbył rozmowę ze 100-letnią szeptuchą, która poradziła mu, by wraz z partnerką zaczęli starania o dziecko. Lasota wziął sobie tę radę do serca, bo - jak informuje Super Express" - wraz z 31-letnią partnerką próbują powiększyć rodzinę.

Już w ubiegłym roku Ryszard Lasota stwierdził w jednej z wypowiedzi, że stać go na to, by znów założyć rodzinę i zapewnić jej bezpieczeństwo.

Spotkałem cudowną kobietę. Ciepłą, opiekuńczą, uczciwą i bardzo mądrą. Stać mnie na to, by zapewnić jej i naszym dzieciom bezpieczną przyszłość - zdradził na łamach "Super Expressu".