Zamknij

64-letnia Sharon Stone TOPLESS. Odważnie odsłoniła swoje "nieidealne" ciało [FOTO]

25.07.2022 21:50

Sharon Stone pokazała się topless na Instagramie. 64-letnia gwiazda "Nagiego instynktu" odsłoniła piersi i pokazała, jak aktualnie wygląda jej ciało. Internauci biją brawo za odwagę. 

Sharon Stone
fot. L.Urman / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Sharon Stone zawsze uchodziła jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd Hollywood. Jak mało która aktorka łączyła w sobie piękno, seksapil i piekielną inteligencję, co szybko dostrzegli producenci i reżyserzy, powierzając jej rolę w światowych hitach. Po "Pamięci absolutnej" Stone stworzyła niezapomnianą kreację Catherine Tramell w thrillerze erotycznym "Nagi instynkt" i przeszła do legendy dzięki słynnej scenie, w której siedząc na krześle, zmysłowo zakładała nogę na nogę. Jednak najbardziej docenioną w kinie rolą Sharon Stone okazała się postać Ginger McKenny w filmie "Kasyno" Martina Scorsese. Za tę rolę gwiazda otrzymała Złoty Glob oraz nominację do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. 

Po latach owocnej kariery Sharon Stone skupiła się na życiu prywatnym. Aktorka zajęła się wychowywaniem trzech adoptowanych synów. Na pewien czas wycofała się z życia publicznego, gdy we wrześniu 2001 roku ucierpiała w wyniku wylewu krwi do mózgu. Po latach doszła do siebie i znów cieszy się dobrym zdrowiem. Aktualnie 64-letnia gwiazda skupia się na działalności charytatywnej. Promuje ideę adopcji i zachęca do tworzenia rodzin zastępczych. Wspiera także Ruch Obrony Praw Człowieka oraz walczy o prawa mniejszości homoseksualnych. 

Sharon Stone topless. 64-letnia aktorka odsłoniła piersi 

Gwiazda "Nagiego instynktu" jest aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie, gdzie obserwują ją ponad 3 mln użytkowników. Nie goni jednak za popularnością, nie jest też zwolenniczką poprawiania urody - ani w programach graficznych, ani poprzez operacje plastyczne.

O tym, jak obecnie prezentuje się ciało 64-letniej Sharon Stone, internauci mieli okazję przekonać się na jej Instagramie. Aktorka udostępniła zdjęcie wykonane nad basenem, na którym widzimy ją w samych majtkach od bikini. Sharon Stone pozuje topless, w pełni naturalna, a zdjęcie nie zostało wyretuszowane. "Gratefully Imperfect on a Perfect Day" - brzmi podpis. 

Fenomenalna figura 64-latki wywołała ogromne poruszenie w komentarzach. Najbardziej jednak doceniono fakt, że Stone potrafi akceptować upływ czasu i nie walczyć za wszelką cenę z jego oznakami, tylko cieszyć się życiem.

Prawda, że wciąż zachwyca? 

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook