48-letnia aktorka jest w bliźniaczej ciąży. Pokazała ogromny brzuch [FOTO]

06.02.2023 22:31

Aktorka Hilary Swank jest w zaawansowanej ciąży. Dobiegająca pięćdziesiątki zdobywczyni Oscarów spodziewa się bliźniąt. Na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie ciężarnej Hilary Swank z odsłoniętym brzuchem. Zdjęcie skomentowała zachwycona Sharon Stone. 

Hilary Swank
fot. Instagram:@hilaryswank

Hilary Swank to hollywoodzka aktorka, której drzwi do wielkiej kariery otworzyła rola w "Karate Kid 4: Mistrz i uczennica". Przełom nastąpił jednak po roli w filmie "Nie czas na łzy", za którą gwiazda otrzymała nominację do Złotego Globu oraz Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Kolejną statuetką Akademii Hilary Swank została nagrodzona w 2005 roku za kreację w dramacie Clinta Eastwooda "Za wszelką cenę".

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta mając blisko 60 lat. ZUS nie chciał jej przyznać zasiłku macierzyńskiego 

48-letnia Hilary Swank jest w ciąży bliźniaczej

Hilary Swank stara się godzić karierę z życiem prywatnym, od ponad czterech lat będąc żoną przedsiębiorcy Philipa Schneidera. W tym roku 48-latka po raz pierwszy zostanie mamą. Niedawno Hilary Swank wyznała, że spodziewa się bliźniąt. 

To jest coś, czego pragnęłam od dawna. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą. I nie tylko jednego, ale dwójki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć. To prawdziwy cud i błogosławieństwo - cieszyła się w jednym z wywiadów. 

Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami ukazującymi ją w zaawansowanej ciąży. Ogromne dyskusje wywołało wideo ciężarnej Swank, wykonującej ćwiczenie siłowe w trakcie treningu, ale 48-latka zapewniła, że czuje się świetnie, jest pod dobrą opieką i nie obawia się ciąży w dojrzałym wieku. 

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Hilary Swank odsłaniającej ciążowe krągłości, które z racji ciąży bliźniaczej przybrały już spore rozmiary. Gwiazda powoli przygotowuje się do porodu, który ma nastąpić w kwietniu. 

W komentarzach płyną gratulacje oraz zachwyty nad rewelacyjną formą aktorki. Zdjęcie Hilary Swank skomentowała także Sharon Stone

Hahaha, jesteś taka duża, ale tylko pośrodku! To przeurocze - napisała.

 A tak Hilary Swank wygląda dwa miesiące przed porodem, spodziewając się bliźniąt. 

loader