Obserwuj w Google News

Wiemy, czym zajmie się Rafał Brzozowski po zwolnieniu z TVP. Ma poważne plany

2 min. czytania
11.07.2024 09:48

Rafał Brzozowski niebawem może zostać zwolniony z Telewizji Polskiej. Prezenter ma stracić posadę prowadzącego teleturnieju „Jaka to melodia?”. Wiadomo, czym zajmie się, gdy zniknie z telewizji. Gwiazdor TVP ma poważne plany niezwiązane z show-biznesem.

Rafał Brzozowski
fot. Piotr Kamionka/East News

Rafał Brzozowski straci pracę w TVP? Tym zajmie się po zwolnieniu

Rafał Brzozowski dał się poznać polskiej publiczności, biorąc udział w „The Voice of Poland”. Wkrótce wszyscy śpiewali jego hit „Tak blisko”. Nieoczekiwanie muzyk przebranżowił się na prezentera i zaczął współpracę z Telewizją Polską. W TVP najpierw prowadził „Koło fortuny”, a następnie teleturniej „Jaka to melodia?”. Niestety coraz częściej mówi się, że Rafał Brzozowski wkrótce straci posadę na Woronicza. Według plotek jego miejsce ma zająć powracający do TVP Robert Janowski. Jeszcze niedawno spekulowano, że Rafał Brzozowski może przejść do Polsatu, jednak o rzekomym transferze nadal nic nie wiadomo. Mimo to artysta będzie miał ręce pełne roboty i już ma plan na karierę z dala od telewizji.

Rafał Brzozowski nie boi się zwolnienia z TVP. Już ma ręce pełne roboty

Rafał Brzozowski niedawno udzielił wywiadu shownews.pl i przyznał, że dotarły do niego pogłoski o powrocie Roberta Janowskiego do Telewizji Polskiej. Na razie władze TVP nie rozmawiały z nim o zmianach w programie „Jaka to melodia?”. Artysta musi się jednak spodziewać zwolnienia, ponieważ pozwolił sobie na ostrą krytykę rewolucji przeprowadzonych w mediach publicznych. - Oglądalność drastycznie spadła. Uważam, że zmiany te zostały przeprowadzone w sposób zły. Można to swobodniej przeprowadzić, delikatniej i zostawić grono osób, które cieszą się sympatią widzów, żeby jednak tego widza utrzymać i pokazać inny punkt widzenia, jeżeli ktoś ma taką ochotę. Jak to się zakończy? Nie wiem, mogę prognozować, że nie za dobrze - mówił.

Zawody w wyciąganiu ryby z wody. Łowili aktorzy z „Klanu” i Rafał Brzozowski
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Według doniesień Świata Gwiazd Rafał Brzozowski nadal miał nie otrzymać od władz TVP żadnej informacji o zwolnieniu. - Na razie nikt Rafałowi oficjalnie nie podziękował. Oczywiście mówi się, że zastąpi go Robert Janowski, ale póki co to Rafał oficjalnie prowadzi program - czytamy na stronie portalu. Nie oznacza to jednak, że muzyk nie snuje już planów na przyszłość. Rafał Brzozowski zdążył się już zabezpieczyć i będzie miał ręce pełne roboty, nawet gdy zniknie z ekranów. Okazuje się, że zainwestował on w budowę rodzinnego dworu, w którym będzie przyjmował turystów.

- Jeśli nawet doszłoby do odejścia Rafała z TVP, to i tak nie będzie narzekać na brak obowiązków. Po czterech latach prace wykończeniowe rodzinnego dworku - ujawniamy nazwę - „Brzozowy Dwór” w Zamościu dobiegają końca. Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu powinni pojawić się pierwsi goście - miało zdradzić źródło Świata Gwiazd. Jakby tego było mało, Rafał Brzozowski chce też się skupić na jednej ze swoich pasji. - Ma też plan c, czyli pasję lotniczą, którą rozwija od sześciu lat. Ma licencję pilota turystycznego i licencję akrobacyjną. Jeśli znajdzie czas, planuje jeszcze bardziej podszkolić swoje umiejętności - miał powiedzieć informator serwisu.

Źródło: Radio ZET/Show News/Świat Gwiazd

Nie przegap