Obserwuj w Google News

Syn Nicolasa Cage’a aresztowany. W tle śmiercionośna broń i pobicie matki

2 min. czytania
11.07.2024 11:51

Zagraniczne media donoszą, że Weston Cage został aresztowany. Na synu Nicolasa Cage'a ciążą poważne zarzuty. Kilka miesięcy wcześniej miał dotkliwie pobić swoją matkę. 

Nicolas Cage i Weston Cage
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Syn Nicolasa Cage’a aresztowany 

33-letni Weston Cage od lat próbuje pójść w ślady sławnego ojca, jednak wciąż pozostaje w jego cieniu. Choć często gra w filmach, dostaje angaże raczej w mniejszych produkcjach i próżno szukać go w pierwszoplanowych rolach. Oprócz tego latorośl gwiazdy „Zostawić Las Vegas” tworzy muzykę metalową i trenuje sztuki walki. Niestety osiągnięcia z żadnej z tych dziedzin nie przebijają się do mediów tak, jak kolejne doniesienia o aresztach czy interwencjach policji. 

TMZ donosi, że w środę o godzinie 7:00 czasu miejscowego w Los Angeles, Weston Cage został aresztowany pod zarzutem napaści z bronią. 33-latek sam miał oddać się w ręce policji. Tabloid donosi, że komisariat odwiedził w towarzystwie swojego prawnika. Odwiedził, bo młody Cage nie spędził za kratami zbyt dużo czasu — wyszedł za kaucją w wysokości 150 tys. dolarów.

Redakcja poleca

Aresztowanie ma mieć związek z incydentem z maja tego roku. Media donosiły wówczas, że Weston Cage brutalnie zaatakował swoją matkę Christinę Fulton. Zanim na miejscu pojawiła się policja, 33-latka już nie można było znaleźć. Plotki na temat zdarzenia potwierdziły zdjęcia kobiety, które paparazzi zrobili jej kilka dni później. Na fotografiach, które pojawiły się w sieci, zobaczyć można było poobijaną i mocno posiniaczoną twarz Fulton. 

Problemy syna Nicolasa Cage’a 

Weston miał spotkać się z matką, by ta wsparła go w trudnym emocjonalnie momencie życia. Niestety rozmowa przerodziła się w kłótnię, a ta w rękoczyny. Nie jest to pierwszy tego typu incydent w życiu młodego Cage’a. W 2011 roku razem z ówczesną żoną Nikki Williams trafił do więzienia. Powód? Awantura domowa, głośne kłótnie i podejrzenie stosowania przemocy domowej. Weston Cage miał pociąć sobie ręce butelką, a jego partnerka miała grozić, że skoczy z balkonu. 

Weston ma też na koncie pobicie swojego trenera karate. A właściwie próbę pobicia, bo na nagraniu, które ponad 10 lat temu obiegło sieć dzięki uprzejmości przypadkowego świadka zdarzenia, widać było, że atakujący młody Cage szybko został powalony na ziemię przez swojego mistrza. Powód tej sprzeczki? TMZ donosiło, że Westonowi puściły nerwy, gdy trener zabronił mu zamówić w restauracji tego, na co miał ochotę. 

Źródło: Radio ZET/TMZ

Nie przegap