Obserwuj w Google News

Sonia Bohosiewicz zalała się łzami. Tak zareagowała na pytanie o rodzinę

2 min. czytania
10.07.2024 20:32

Sonia Bohosiewicz udzieliła ostatnio wywiadu Andrzejowi Sołtysikowi. Podczas rozmowy poruszono wiele tematów dotyczących życia osobistego gwiazdy. Kiedy aktorka została zapytana o rodzinę, nie potrafiła powstrzymać łez. Tak wspominała jedną z najbliższych sobie osób.

Sonia Bohosiewicz
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sonia Bohosiewicz ma za sobą rozwód

Sonia Bohosiewicz to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć uwielbia opowiadać o swoich zawodowych projektach, rzadko publicznie wypowiada się na temat spraw prywatnych. Tak było również wówczas, kiedy w mediach pojawiały się pierwsze pogłoski o kryzysie w jej związku. Aktorka ostatecznie po 14 latach małżeństwa, rozwiodła się z Pawłem Majewskim. Para, która doczekała się dwóch synów, zdecydowała, że lepiej im będzie iść przez życie osobno. W jednym z wywiadów gwiazda wspominała, że mimo rozstania, pozostaje z mężem w przyjacielskich relacjach.

- Jestem absolutnie dumna z nas - ze mnie i z Pawła - jak to przeszliśmy. Rozwód wzięliśmy w lipcu, ale zamykające wszystko ustalenia dotyczące dzieci, finansów i rozdzielności nastąpiły w lutym minionego roku. I w lutym, tydzień po podpisaniu tych wszystkich dokumentów u prawników, pojechaliśmy wspólnie z dziećmi na narty - opowiadała jakiś czas temu w rozmowie z „Wprost”.

Redakcja poleca

Sonia Bohosiewicz wzruszyła się podczas wywiadu

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Ostatnio, podczas rozmowy z Andrzejem Sołtysikiem, wspomniała o osobie, która była jej niezwykle bliska. Mowa o byłym teściu aktorki - Januszu Majewskim. Reżyser zmarł w styczniu tego roku, co było dla Bohosiewicz niezwykle bolesnym doświadczeniem.

Artystka wspominając Majewskiego nie potrafiła powstrzymać emocji. W pewnym momencie zalała się łzami i długo nie mogła się uspokoić. - Zapamiętałam go jako osobę bardzo ciepłą, bliską ludziom. Osobę niezwykle życzliwą, wyrozumiałą wobec ludzi. Osoba z tak długim doświadczeniem filmowym spotyka się na pewno z ogromną ilością przeczytanych i napisanych książek, przemyśleń i mądrości, spotyka na drodze wiele osób, włącznie ze mną, które po prostu są dla niego głupsze - wyznała poruszona.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd

Nie przegap