Obserwuj w Google News

Gwiazdy mają w domu dziwaczną łazienkę. "Tylko razem sikamy"

2 min. czytania
11.07.2024 11:44

Meghan Trainor i Daryl Sabara pochwalili się dziwną łazienką w nowym domu. Nierozłączna para zadbała o to, żeby być razem nawet w toalecie.

Daryl Sabara, Meghan Trainor
fot. Backgrid/East News

Meghan Trainor i Daryl Sabara mają podwójny klozet. Nie chcą się rozstawać nawet w łazience

Piosenkarka Meghan Trainor i jej mąż, aktor Daryl Sabara, nie lubią się rozstawać. Do tego stopnia, że pochwalili się, iż umieścili dwie toalety obok siebie. W ten sposób przygotowują się do przeprowadzki do nowego gniazdka. Jak podaje portal toofab.com, gwiazda opowiedziała o nietypowym pomyśle w rozmowie z Daxem Shepardem z podcastu Armchair Expert. Wyjawiła, że musi zastąpić bidet w swoim nowym domu kolejną toaletą.

Quiz: Pamiętasz, co stało w domu babci? Wielkie brawa, jeśli nazwiesz te sprzęty

Wikipedia
1/15 Jak nazywał się retuszowany portret ślubny, który często wisiał nad łóżkiem dziadków?

- Wprowadzamy się do nowego domu, w którym toaleta jest skierowana w tę stronę, a naprzeciwko stoi bidet – powiedziała 30-latka. - Więc muszę zamienić ten bidet na toaletę. Będzie trochę inaczej niż u większości osób, ale łazienka stanie się węższa, więc będziemy blisko siebie. Kolana w kolana. I tak nam się podoba, chcę go cały czas widzieć - zdradziła artystka.

Skąd pomysł na taki projekt łazienki? Jak zdradziła Trainor, jest to niepisana tradycja pary. Rozpoczęła się jeszcze w ich starym domu, kiedy umieścili zapasowy klozet w łazience naprzeciwko pierwotnej toalety. - Kiedy się tam wprowadziliśmy, stał tam bidet w starym stylu, a ja pomyślałam: "Nie będziemy go używać" - wyjawiła. - Ale potem pomyślałam: "Mam dodatkową toaletę, postawmy tę drugą obok". Mój hydraulik mnie wyśmiał, a ja na to: "Co w tym śmiesznego, stary? Postaw ją tam!" - opowiadała w podcaście.

Meghan Trainor i Daryl Sabara mają granice we wspólnej łazience

Od razu może nasunąć się na myśl pewna dość obrzydliwa myśl. Trainor była gotowa na ewentualne pytanie o to, jakimi zasadami rządzi się korzystanie z toalety z dwoma klozetami. - Och, ale nie lubię, jak robi kupę obok mnie – wyjaśniła. - Mówię mu: "Wiesz, że nie powinieneś tego robić". Tylko razem sikamy. Nie s*amy razem. Pewnie myślałeś, że robimy wspólnie kupę, prawda? - zapytała prowadzącego. Mimo że para ma granice w łazience z podwójnym klozetem, Trainor zdradziła, że kilka razy zdarzyło im się wspólnie defekować.

Informacja o łazience z dwoma klozetami w domu Trainor i Sabary ujrzała światło dzienne w 2021. Piosenkarka zdradziła wówczas w podcaście Why Don't You Date Me, że niedawno przeprowadziła się do nowego domu i wraz z mężem zażyczyli sobie łazienki, z której oboje mogą skorzystać tym samym czasie. Początkowo miało to wymiar czysto praktyczny. - Często w środku nocy, kiedy jesteśmy z dzieckiem, musimy sikać o tej samej porze. Pomyślałam sobie: "Czy możemy zrobić dwie toalety obok siebie?" - mówiła wówczas gwiazda.

Redakcja poleca

Jak widać, to ciekawe rozwiązanie sprawiło, że obecnie para traktuje wspólne posiedzenia w toalecie jako swoją tradycję. Warto jednak pamiętać, że w poprzednich epokach w ten sposób swoje potrzeby fizjologiczne załatwiało wiele osób. W starożytnym Rzymie siedzenie obok siebie w publicznej toalecie było czymś zupełnie normalnym.

Źródło: Radio ZET/toofab.com

Nie przegap