Obserwuj w Google News

Karol Strasburger dostał od córki prezent na Dzień Ojca. Teraz się z nim nie rozstaje

2 min. czytania
23.06.2024 17:08

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Z trzecią żoną, Małgorzatą Weremczuk, doczekał się córki, Laury. Od tamtej pory prezenter telewizyjny cieszy się późnym ojcostwem. Jakiś czas temu dostał od swojej pociechy wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. Do dziś nosi go na ręce.

Karol Strasburger
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat

Karol Strasburger zajmuje miejsce na liście najstarszych ojców w świecie polskiego show-biznesu. Jego pierwsze dziecko przyszło na świat, gdy miał 72 lata. Córka Laura jest owocem związku z młodszą od niego o 37 lat Małgorzatą Weremczuk.

Gospodarz „Familiady” nie żałuje, że dziecko pojawiło się w jego życiu. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ze względu na swój wiek, nie będzie mógł towarzyszyć pociesze tak długo, jak by chciał. – Odjąłbym sobie ze 30 lat, jakby się dało, żebym widział, jak to dziecko żyje dalej, jak będzie się rozwijało, jak będzie wchodziło w dorosłe życie – powiedział niegdyś w rozmowie z „Co za tydzień”. Chwilę później dodał, że wciąż czuje się jak czterdziestokilkulatek.

Karol Strasburger dostał wyjątkowy prezent

Strasburger cieszy się późnym ojcostwem i docenia jego każdy aspekt. Kilka dni przed tegorocznym Dniem Ojca odbył z „Faktem” rozmowę, w której wyznał, że w minionym roku córka podarowała mu prezent, który ma przy sobie do dziś. Przypuszczał, że na podobny podarek będzie mógł liczyć i w tym roku.

– Może moja córka uhonoruje mnie jakimś prezentem. Noszę na ręku bransoletkę, którą dostałem na Dzień Ojca rok temu z takim pięknym napisem. "Każdy może być ojcem, ale nie każdy potrafi być tatą. Kocham Cię bardzo, tatusiu mój". To jest wzruszające i dlatego mam to zawsze przy sobie. To może jeszcze jakaś jeszcze jedna bransoletka się pojawi? – powiedział.

Źródła: Radio ZET/Fakt.pl/Co za tydzień

Nie przegap