Obserwuj w Google News

„Dobra zmiana” w życiu Katarzyny Bosackiej. Takie wieści rok po rozstaniu

3 min. czytania
10.07.2024 09:56

Katarzyna Bosacka przerwała milczenie i zamieściła w sieci poruszający post. Rok po rozstaniu z mężem dziennikarka powróciła do bolesnych wspomnień i zdradziła, jak zmieniło się jej życie. Gwiazda nie ukrywa, że jej świat wywrócił się do góry nogami.

Katarzyna Bosacka
fot. Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN/East News

Katarzyna Bosacka rok temu rozstała się z mężem. Tak zmieniło się jej życie

Katarzyna Bosacka przez 26 lat tworzyła udane małżeństwo z Marcinem Bosackim. Niespodziewanie mężczyzna porzucił żonę i odszedł do młodszej kobiety. Dziennikarka pogrążyła się w rozpaczy, a przez stres w 3 miesiące schudła 15 kg. Gwiazda nie ukrywała, że musiała skorzystać z pomocy psychiatry. W końcu byli partnerzy trafili na salę rozpraw. Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki nie chcieli przedłużać nieuniknionego i rozwiedli się w pół godziny. Rok po rozpadzie związku dziennikarka zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym zdradziła, jak wygląda jej życie po rozstaniu z mężem.

Zmiany w życiu Katarzyny Bosackiej. Poruszający wpis rok po rozstaniu

Katarzyna Bosacka podnosiła się po rozstaniu na oczach całej Polski. Odejście jej męża wiele zmieniło, a dziennikarka zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na swoje życie. Podjęła też poważną decyzję w sprawie wychowania dzieci. Pytana o to, jak poradziła sobie po rozwodzie, nie ukrywała, że znalazła tylko jedno rozwiązanie i rzuciła się w wir pracy. Nie zamierzała się jednak zamknąć na innych ludzi.

W końcu Katarzyna Bosacka zrozumiała, że życie płynie dalej, a ją nadal może czekać szczęśliwe zakończenie. Gwiazda przyznała, że stara się wybaczyć byłemu mężowi i nie zamyka się na miłość. Tak naprawdę ma spore powodzenie u płci przeciwnej. Nowy adorator zaczął do niej wypisywać niedługo po ogłoszeniu informacji o jej rozstaniu z Marcinem Bosackim.

Redakcja poleca

W życiu dziennikarki wiele się zmieniło. Rok po zakończeniu związku Katarzyna Bosacka zamieściła w sieci post, w którym rozliczyła się z przeszłością. „Dokładnie rok temu moje życie wywróciło się do góry nogami, boleśnie strącając mnie w rozpacz. Dziś wiem, że to, co wtedy było niewyobrażalne, stało się możliwe. Że wszystko w życiu jest po coś. Że każdy kryzys można pokonać i przekuć w naprawdę dobrą zmianę. Wiele zależy od nas samych” - zaczęła.

„Przez ten rok wiele się nauczyłam, dużo zrozumiałam, popatrzyłam na to, co było, z dystansem. Dziś, silniejsza i mądrzejsza, śmiało kroczę ku słońcu. Trzymam też kciuki za wszystkich, którzy dziś, tak jak ja rok temu, stoją na rozstajach dróg. Zapewniam Was: jest nowe życie po Wielkiej Zmianie, ba, nawet lepsze, szczęśliwsze i jeszcze bardziej wypełnione miłością. Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i za wsparcie w tamtym czasie” - zwróciła się do fanów, życząc im szczęścia i dziękując za wsparcie.

„Tylko rok i aż rok. Wspaniale, że znów powrócił spokój i radość życia”, „Jest pani wspaniałą kobietą, silną, mądrą. Dla wielu jest pani wzorem”, „Ale fajnie się to czyta. Bardzo się ciesze, że najgorsze za panią”, „Teraz Pani wręcz promienieje blaskiem pewności siebie i odwagi. Tak trzymać!” - komplementowali Katarzynę Bosacką internauci.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap