Obserwuj w Google News

Czyj to uśmiech? Rozpoznaj członków brytyjskiej rodziny królewskiej po ustach

1 min. czytania
24.06.2024 15:28

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Jak myślisz, jesteś w stanie rozpoznać roylasów wyłącznie po uśmiechu? W tym quizie pytamy o dziesięciu najpopularniejszych Windsorów. Podołasz wyzwaniu?

Brytyjska rodzina królewska
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Pete Hancock / Shutterstock.com

Quiz. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Rozpoznasz ich po uśmiechu?

Brytyjska rodzina królewska cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Fani arystokratów z oddaniem śledzą wszelkie doniesienia na ich temat i z łatwością są w stanie wskazać, kto jest kim w rodzinie.

Quiz: Czyj to uśmiech? Rozpoznaj członków brytyjskiej rodziny królewskiej po ustach

B. Lenoir / Shutterstock.com
1/10 Ten uśmiech należy do

Księżne, księżniczki, książęta i królowie – można się w tym nieźle pogubić. W tym quizie pytamy jednak nie o tytuły, a wizerunki brytyjskich royalsów.

Redakcja poleca

Jak myślisz, czy jesteś w stanie rozpoznać Windsorów wyłącznie po zdjęciu ich uśmiechu? Przygotowaliśmy test składający się z dziesięciu pytań – w każdym z nich poprawna jest tylko jedna odpowiedź.

Prawdziwi fani brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością nie będą mieli problemu z rozpoznaniem tych dziesięciu osób. W razie wątpliwości zwróć uwagę na kawałki stroju lub włosów tajemniczych jegomości. Życzymy powodzenia!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap