Obserwuj w Google News

Co z przyszłością Idy Nowakowskiej w TVP? Odpowiedziała dość tajemniczo

2 min. czytania
28.04.2024 12:15

Ida Nowakowska w styczniu 2024 roku została zwolniona z TVP wraz z innymi ówczesnymi prowadzącymi „Pytania na śniadanie”. Niektórzy prezenterzy przeczuwali, że tak może się stać po zmianie władzy w Polsce, inni niczego się nie spodziewali. Ida Nowakowska zniknęła z anteny, ale pojawiła się podczas finału „The Voice Kids”. Czy to był jej ostatni występ przed kamerami TVP? Wyjawiła, czy otrzymała propozycję dalszej współpracy.

Ida Nowakowska o przyszłości w TVP
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

33-letnia Ida Nowakowska ma już spore doświadczenie na koncie. Jeszcze jako tancerka w 2008 roku wzięła udział w „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Z biegiem lat została jurorką show TVN, a w 2018 roku zdecydowała się na współpracę z TVP. Prowadziła takie formaty jak m.in. „Bake Off Junior”, „The Voice Kids” czy „Ameryka da się lubić”. W 2019 roku na dobre rozgościła się w „Pytaniu na śniadanie”. Niestety w styczniu 2024 jej przygoda ze śniadaniówką się skończyła. Gwiazda miała jeszcze zakontraktowane poprowadzenie finału „The Voice Kids”. Co dalej z jej karierą? Odpowiedziała dość tajemniczo.

Zobacz także

Co z karierą Idy Nowakowskiej w TVP?

Ida Nowakowska niedawno opowiedziała o kulisach zwolnienia w wywiadzie dla Wprost. Ujawniła, że z takim zachowaniem spotkała się pierwszy raz w życiu. Przyznała też, że miała szansę na podpisanie gwiazdorskiego kontraktu, opiewającego na sporą sumę pieniędzy, ale wolała zachować niezależność i mieć wpływ na to, co robi.

– Pierwszy raz poczułam się dyskryminowana i że zastosowano wobec mnie odpowiedzialność zbiorową. Nikt nigdy nie wyjaśnił mi, dlaczego straciliśmy wiarygodność. To nie chodzi o to, że Kinga miała inną koncepcję na ludzi prowadzących, bo do tego każdy reżyser ma prawo. Zrobiła to ostentacyjnie, nie zastanawiając się, że wielu osobom może zrobić krzywdę. Myślę, że zadziałały tu jej emocje, bo miała momenty, kiedy długo nie mogła znaleźć pracy – mówiła Ida Nowakowska Wprostowi. A jak zapatruje się na swoją przyszłość?

Redakcja poleca

– Jeśli chodzi o współpracę z TVP, to The Voice Kids, tak jak tutaj widzisz, tak jak jesteśmy tutaj, jest programem, który bardzo kocham i zawsze każdą propozycję rozpatruję tak, aby była czymś nowym, wyjątkowym, tak, aby mogła zaskakiwać moich fanów i tworzyć kolejne wspaniałe rzeczy, tak jak dotąd – wyjaśniła tajemniczo Nowakowska w rozmowie z Pomponikiem.

– Zawsze dla mnie najważniejsze jest to, żeby być sobą i mówić to, co chcę mówić. Tak było dotąd, tak będzie zawsze – dodała Ida Nowakowska. Pozostaje więc czekać na wieści od samej zainteresowanej w temacie jej dalszych współprac z publicznym nadawcą. Jeszcze nie tak dawno fani martwili się, że gwiazda planuje wyprowadzić się z Polski, co oznaczałoby, że jednocześnie zniknęłaby z telewizji.

Jednak Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą uspokoiła wszystkich swoich sympatyków. Wyjaśniła, że bardzo często jest w rozjazdach i dużo czasu będzie spędzać w USA oraz w Paryżu, ale nie zapomina o Polsce, ponieważ tu też ma sporo zobowiązań. Zaznaczyła, że jeśli dojdzie do karkołomnych zmian, to fani będą pierwsi wiedzieć o wszystkim.

Źródło: Radio ZET/Pomponik

Nie przegap