Obserwuj w Google News

Debiutancki album Wiktora Dyduły ukaże się już 17 marca. „Ta płyta to moje marzenie”

2 min. czytania
07.03.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Wiktor Dyduła podbił serca słuchaczy Radia ZET utworami „Koło fortuny” czy „Dobrze wiesz, że tęsknie”. Wokalista i kompozytor jest gotowy na kolejny ważny etap, czyli premierę debiutanckiego albumu. Płyta ukaże się już 17 marca. Wkrótce Wiktor Dyduła zaprezentuje swoje przeboje w zaskakujących wersjach podczas mini koncertu „ZET Akustycznie”.

Wiktor Dyduła
fot. mat. prasowe

Wiktor Dyduła długo czekał na ten dzień. Już 17 marca wokalista, który zachwycił widzów „The Voice of Poland” w 2021 roku, zaprezentuje słuchaczom swój pierwszy album zatytułowany „Pal licho!”.

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła wydaje debiutancki album już 17 marca. „Ta płyta to moje marzenie”

„Dobrze wiesz, że tęsknie”, „Koło fortuny”, „Santorini” czy „Pal licho!” to zaledwie kilka piosenek, które znajdą się na debiutanckiej płycie. Na albumie znajdzie się łącznie trzynaście utworów, w tym dwa z gościnnym udziałem Natalii Grosiak i Oli Olszewskiej.

W końcu po wielu perturbacjach, turbulencjach, wywrotkach i czołganiu się w błocie oto jest! Ach, jakie to piękne uczucie... Szok! Niedowierzanie! FANFARY! Ta płyta to moje marzenie, energia, strach, miłość, sentyment, złość, szczęście, płacz, stres i zgrzytanie zębami, żelipapą, podróż, meta, ale przede wszystkim start. Długo nie mogłem zdecydować się na tytuł, aż ostatecznie stwierdziłem, że PAL LICHO! będzie w punkt. Dostrzegam w tym stwierdzeniu jakiś pierwiastek mojej codzienności i bardzo prosto, a zarazem trafnie opisuje podejście, które staram się wytrenować w sobie od jakiegoś czasu – mówi Wiktor Dyduła, którego już wkrótce słuchacze Radia ZET zobaczą w „ZET Akustycznie”, czyli kultowym już cyklu koncertów.

„ZET Akustycznie” z Kamradem. Zaśpiewał wielki przebój „Flowers” Miley Cyrus [WIDEO]