Obserwuj w Google News

Szymon "Tur" Grzywacz nie żyje. Raper i producent zmarł w wieku 41 lat

1 min. czytania
14.03.2023 09:26
Zareaguj Reakcja

Zmarł Szymon Grzywacz, znany jako raper Szymon Tur. Był producentem muzycznym, znanym m.in. ze współpracy z Rogalem DDL. Przyczyny śmierci 41-letniego Szymona Grzywacza nie zostały ujawnione. 

Raper Szymon Tur nie żyje
fot. SzymonTUR/YouTube

Przykra wiadomość dla fanów rapu. Nie żyje Szymon Grzywacz, znany jako Szymon Tur "Tylko Uliczny Rap". Raper, beatmaker i producent muzyczny z Celestynowa zmarł 12 marca 2023 r., mając zaledwie 41 lat. W sieci pojawiła się informacja o pogrzebie Szymona Grzywacza.

Redakcja poleca

Szymon "Tur" Grzywacz nie żyje. Raper zmarł w wieku 41 lat 

Tragiczną informację jako pierwszy przekazał branżowy serwis Glamrap, który udostępnił również klepsydrę ze szczegółami uroczystości pożegnalnej. Popularny muzyk z Celestynowa pozostawił w żałobie żonę i dzieci oraz twórców, z którymi współpracował. Pogrzeb Szymona Grzywacza odbędzie się 16 marca 2023 r. w Mińsku Mazowieckim. Ceremonię na cmentarzu poprzedzi msza święta w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. 

Szymon "Tur" Grzywacz - kim był zmarły muzyk? 

Szymon Tur ("Tylko Uliczny Rap") to pseudonim artystyczny Szymona Grzywacza, rapera i producenta muzyki hiphopowej pochodzącego z Celestynowa. 41-latek tworzył uliczną odmianę hip-hopu. Współpracował m.in. z Rogalem DDL, Ciemną Strefą i Pękiem, produkował też dla Nizioła. Sporą popularnością w serwisie YouTube cieszyły się klipy duetu Szymon TUR/Dj Hard Cut. W 2014 r. Szymon Tur wydał własny album zatytułowany "W pogoni za szczęściem". Poza muzyką Grzywacz pasjonował się sportem, był trenerem personalnym.