Doda Sylwester Polsat
  • Doda (8)
  • Doda (10)
  • Doda
  • 10 Zobacz
fot. mat. prasowe Polsat

Doda to jedna z największych gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022. Na jej występ w Chorzowie czekają wszyscy fani. Jak będzie wyglądał? Pojawiły się zdjęcia z próby artystki przed Sylwestrem z Polsatem. Szczegóły występu Dody zdradził także tancerz i choreograf, Tomasz Barański.

Sylwester z Polsatem 2022/2023 pod patronatem Radia ZET będzie wypełniony występami największych gwiazd. Wśród nich nie może zabraknąć również Dody, dla której 2022 rok był wyjątkowo udany – utwór „Melodia ta” podbił listy przebojów, a płyta „Aquaria” uzyskała status platyny. Piosenkarka chce uczcić te ostatnie miesiące niezapomnianym występem na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 w Parku Śląskim. Jak będzie wyglądał?

Sylwester Polsat 2022/2023: gwiazdy. Kto wystąpi w Chorzowie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Sylwester z Polsatem 2022/2023: kulisy występu Dody. Zdjęcia z próby

W trakcie Sylwestra z Polsatem Doda zaprezentuje nie tylko swoje solowe przeboje, ale pojawi się na scenie także obok legendy polskiej muzyki, Maryli Rodowicz.

Piosenkarka intensywnie przygotowuje się do Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 wraz z tancerzami i głównym choreografem całej imprezy, Tomaszem Barańskim, który postanowił zdradzić kilka szczegółów na temat występu Dody w Chorzowie. Przyznał, że przygotowania do takiego koncertu trwają trzy tygodnie i zaczynają się już na początku grudnia.

– Będziemy mieć fantastyczne stylizacje, które nawiązują do tego klimatu. W choreografii będziemy „budować z ludzi” pewne elementy kosmiczne. Mogę zdradzić, że zrobimy dla Dody rakietę, w której odleci w kosmos i to wszystko będzie oddane w choreografii. Będzie naprawdę wiele zaskakujących i spektakularnych momentów.

Rodowicz znów zaskoczy kreacją na Sylwestrze Polsatu? O tych strojach mówili wszyscy [FOTO]

Barański jest zachwycony postawą Dody na sali prób: Zawsze przychodzi przygotowana. Zawsze jest na czas. Zawsze inspiruje i podsuwa pomysły. Uzupełniamy je. W tym roku my jesteśmy autorami pomysłów, ale Doda ma tu ogromny wkład, wszystko jest z nią konsultowane”.

Będę wychodzić z rakiety... ludzkiej! Mamy więc kilka fajnych pomysłów. Występuję z Cleo i Marylą. Miałyśmy okazję śpiewać razem w Opolu. Teraz wykonamy razem „Sing, sing” i „Małgośka”. Bardzo lubię te piosenki. Znam większość utworów Maryli i cieszę się, że możemy z dziewczynami razem występować, bo też prywatnie bardzo je lubię – zdradza Doda w rozmowie z POLSAT.pl.

Jak dokładnie będzie wyglądał występ Dody na Sylwestrze Polsatu? Przekonamy się już w sobotę. Transmisja od godz. 20:00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go. Poniżej prezentujemy zdjęcia z prób Dody przed Sylwestrową Mocą Przebojów 2022. Będzie się działo!