Obserwuj w Google News

Stray Kids mieli wypadek. Zespół k-pop odwołuje koncerty

2 min. czytania
22.09.2023 10:02
Zareaguj Reakcja

Trzech członków k-popowego zespołu Stray Kids miało wypadek samochodowy. Trafili do szpitala, gdzie wykonano im specjalistyczne badania. Występy boysbandu w najbliższym czasie zostały odwołane.

Stray Kids mieli wypadek. Zespół k-pop odwołuje koncerty
fot. Rex Features/East News

20 września doszło do wypadku z udziałem członków k-popowego zespołu Stray Kids. W samochodzie znajdowali się: Hyunjin, Lee Know i Seungmin. Wszystkie trzy osoby przewieziono do szpitala i tam poddano je badaniom lekarskim. Z powodu niedyspozycji członków południowokoreańskiego boysbandu odwołano koncerty, które miały się odbyć w najbliższych dniach.

Wypadek samochodowy z udziałem członków grupy Stray Kids

Według portalu eonline.com członkowie popularnego k-popowego zespołu nie odnieśli poważnych obrażeń. Wypadek skończył się dla mężczyzn na siniakach i otarciach. Mimo to Hyunjin, Lee Know i Seungmin zgodnie z zaleceniami lekarzy musieli odpocząć od występów na kilka dni. Wytwórnia JYP Entertainment, która współpracuje z boysbandem, przekazała informację o odwołaniu występu w Mediolanie. Nie odbędzie się także urodzinowy stream Seungmina, który zaplanowano na 22 września. Grupa Stray Kids nie wystąpi w Global Citizen Festival w Nowym Jorku 23 września – na tamtejszej scenie pojawi się inny k-popowy zespół.

Redakcja poleca

Największe sukcesy grupy Stray Kids

Stray Kids to k-popowy boysband, który powstał dzięki reality show o tej samej nazwie. Jego członkami dziś są Felix, Changbin, Lee Know, Han, Seungmin, I.N, Bang Chan i Hyunjin. Zadebiutowali w 2018 roku albumem „I Am Not”, a wcześniej na płycie „Mixtape” wydano piosenki, które ukazały się w programie „Stray Kids”. W kolejnych latach ich kariera nabierała coraz większego rozpędu.

Oglądaj

Ich albumy znalazły się na szczytach list przebojów nie tylko w Korei Południowej, ale też w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Polsce. Jako jeden z trzech k-popowych zespołów trafili na amerykańską listę Billboard 200.

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER