,

Roksana Węgiel szokuje i przeklina w nowym teledysku. „O co ku*wa chodzi?”

31.03.2023 15:03

Roksana „Roxie” Węgiel wydała drugi album studyjny „13+5”. Na płycie można usłyszeć 13 utworów, w tym m.in. „Ciche szepty” i „Miasto”. W dniu premiery na YouTubie pojawił się teledysk do piosenki „Jak na filmach”. Fani są w szoku.

Roksana Węgiel
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Roxie Węgiel wydała nowy krążek. Artystka pokazuje efekt eksperymentów m.in. z rapem, popem czy slap housem. Płyta ma być rozliczeniem Roksany z kilkoma latami intensywnej pracy w branży. Tytuł „13+5” nie jest przypadkiem. Artystka na dobre zaistniała na polskiej scenie w wieku 13 lat. 5 określa liczbę lat od jej debiutu. Przy wydaniu nowego albumu współpracowała ze swoim chłopakiem, Kevinem Mglejem.

Zobacz także: Roksana Węgiel zdradza, w jakim wieku została milionerką. Jej wyznanie zaskakuje

Roksana „Roxie” Węgiel szokuje teledyskiem. Padło przekleństwo

„Jak na filmach” inspirowane jest współczesnym rapem i opowiada o dojrzewaniu. Sam album to nowy etap w karierze Roksany Węgiel i podkreśla dorosłość wokalistki. Teledysk do „Jak na filmach” niektórych mocno zszokował.

Roxie Węgiel pokazała się w kilku odważnych stylizacjach. Wiele osób zwróciło uwagę na dosadny tekst utworu. Roksana Węgiel nie przebiera w słowach.

- Zanim znów napiszą, że makijaż mam za mocny. Anyone I want to be, to o co ku*wa chodzi? O co chodzi wam? Patrzy cały kraj. 18 lat. Jak popełnię błędy, to odpowiem za nie sama ja – śpiewa w „Jak na filmach”.

Pod teledyskiem już pojawiło się sporo komentarzy. W większości są pozytywne – słuchacze doceniają odwagę Roksany Węgiel i jej wejście w nowy etap. Twierdzą, że artystka idzie w dobrą stronę, pokazując pazur.

- Wow! Jakoś, szczerze mówiąc, chyba nigdy nie zdarzyło mi się włączać twoich piosenek. Ale po usłyszeniu w radiu „Miasto” i kilku wywiadów postanowiłam kliknąć. I kurczę, no podoba mi się! - czytamy w komentarzach.

- Dajesz Roxie! Teledysk świetny, przekaz konkretny, chociaż obawiam się, że hejterzy i tak nic nie zakumają. Kilka piosenek z nowej płyty jest naprawdę zaje*istych - zachwyca się słuchacz.

- Po tym słabym wejściu, które w zamiarach pewnie miało być mocne, wchodzi fajna nuta. Naprawdę spoko, wpada w ucho. Szkoda, że koniec w moim odczuciu jest słaby. Ogólnie osobiście wyciąłbym początek i koniec byłoby super. Fajnie, że Roksana idzie w inne klimaty - chwalono.

- Za pierwszym razem mi się mało spodobała, ale teraz mi się bardziej podoba. Fajnie, że śpiewasz to, co czujesz, a nie to co ci napisali i kazali. Super, że szukasz też czegoś innego. Naprawdę dobry kawałek, choć nie w moim stylu - przyznała fanka.

loader

Logo radiozet Dzieje się