Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET. Robbie Williams i Duncan Laurence z nowościami

2 min. czytania
05.08.2022 15:26
Zareaguj Reakcja

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze mogą liczyć na zupełnie nowy singiel od Robbiego Williamsa oraz Duncana Laurence'a.

Robbie Williams/Duncan Laurence
fot. David Fisher / Rex Features/EAST NEWS

Piątek z muzycznymi nowościami na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery polskich i światowych gwiazd muzyki.

Robbie Williams - Lost 

Robbie Williams prezentuje najnowszy singiel "Lost" z albumu "XXV", którego premierę zaplanowano na wrzesień tego roku.

Nowa piosenka, wyprodukowana przez Guya Chambersa i Richarda Flacka, to poruszający utwór z przejmującym tekstem, elementami fortepianu i urzekającym dźwiękiem smyczków. Ten zestaw czyni singiel natychmiastowym klasykiem.

Jak wyjaśnia sam Robbie Williams:

"Lost" opowiada o czasach, kiedy zachowywałem się lekkomyślnie”.

Wydawnictwo świętujące 25-lecie solowej kariery Robbiego zawierać będzie niezliczone przebojowe single i uwielbiane przez fanów utwory. Piosenki zostały na nowo zorkiestrowane przez Julesa Buckleya, Guya Chambersa i Steve’a Sidwella oraz nagrane z prestiżową Metropole Orkest z Holandii. „XXV” będzie dostępny w dwóch formatach CD (standardowym i deluxe) o różnych kolorach oraz na płycie analogowej.

W czerwcu Robbie ogłosił również nową trasę koncertową, która odbędzie się jesienią tego roku. Artysta zagra koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a otworzą go dwa występy w londyńskim The O2, po czym Williamsa gościć będą m.in. Birmingham, Manchester, Glasgow i Dublin.

Premiera utworu na antenie Radia ZET po godz. 22:00.

Oglądaj

Redakcja poleca

Duncan Laurence - Electric Life

Duncan Laurence powraca z długo oczekiwaną nową muzyką, prezentując jedną z najbardziej osobistych piosenek — „Electric Life”.

„Electric Life” to utwór o krzepiącym serce uczuciu pełnym miłości i wdzięczności wobec bliskich, którzy odeszli. To pozytywna piosenka o przemianie głębokiego smutku w nadzieję. Zatopienie się w ten sposób w swoich wspomnieniach przypomina krótką wizytę w niebie i ponowne spotkanie z tymi, których straciliśmy.

Artysta pracował nad nowym materiałem w Los Angeles razem z autorem piosenek i narzeczonym Jordanem Garfieldem pod czujnym okiem znanego producenta Paula Phamousa (Frank Ocean, Nick Jonas). 22 czerwca Duncan zaprosił małą publiczność do Fabrique Des Lumières w Amsterdamie, gdzie po raz pierwszy wykonał „Electric Life”.

Premiera utworu na antenie Radia ZET po godz. 23:00.

Oglądaj

Natalia Szroeder/Daria Zawiałow - Czyj Sen Dziś Śnisz?

Natalia Szroeder i Daria Zawiałow to z pewnością duet, na który czekali słuchacze muzyki alternatywnej w Polsce. Subtelne i zarazem charyzmatyczne głosy artystek w singlu "Czyj sen dziś śnisz?" uzupełniają się w znakomity sposób. To utwór o tęsknocie, zatraceniu się w chwili.

Premiera utworu na antenie Radia ZET po godz. 21:00.

Oglądaj