,

Ozzy Osbourne już nie wróci na scenę? "Nie mogę k**wa chodzić"

Joanna Chojnacka
13.12.2022 16:29

Ozzy Osbourne martwi się, że nie wróci do aktywnego koncertowania. Przyznaje w wywiadzie, że nigdy nie chorował aż tak długo i nie miał takich problemów z poruszaniem.

Ozzy Osbourne
fot. Backgrid/East News

Ozzy Osbourne przez lata powtarzał, że praca jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Artysta nie potrafi być szczęśliwy bez muzyki, koncertów i spotkań z fanami. Niestety ze względu na kłopoty ze zdrowiem, musiał odwołać trasę i nieco bardziej o siebie zadbać.

Ozzy Osbourne już nie wróci na scenę? "Nie mogę k**wa chodzić"

W czerwcu muzyk przeszedł operację kręgosłupa, która przebiegła pomyślnie. Kiedy tylko artysta poczuł się na siłach, wystąpił na scenie. Na początku sierpnia 2022 roku wraz z Tonym Iommim zaśpiewał wielki hit Black Sabbath "Paranoid" oraz skróconą werjsę kawałka "Iron Man" podczas Commonwealth Games 2022. Był to pierwszy występ Ozzy'ego od 2019 roku.

Nagrania z występu dla fanów Księcia Ciemności są niezwykle poruszające. Osbourne'owi trudno było zachować powagę, na nagraniach widać jak na dłoni, że jest ogromnie wzruszony i szczęśliwy, że może stać na scenie, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Jednocześnie za serce chwytał stan artysty. Muzykowi podczas występu towarzyszyło podparcie, które zapewniło mu bezpieczeństwo w razie utraty równowagi.

Osbourne opowiada o swoich frustracjach. Po operacji nadal ma kłopoty z poruszaniem

Determinacja wokalisty Black Sabbath jest imponująca. Muzyk odkąd zaczęły się jego poważne problemy zdrowotne, wydał już dwa solowe albumy i robi wszystko, żeby ruszyć w trasę. Niestety sam coraz mniej wierzy, że kiedyś mu się to uda.

- Z moją głową jest wszystko okej, moja kreatywność jest okej, mój głos jest okej, ale nie mogę k**wa chodzić - wyznał ze smutkiem Ozzy. Artysta podkreślił, że aktualnie problemy z poruszaniem są dla niego największym wyzwaniem.

- Życie stało się tak ku***sko frustrujące, że trudno to opisać. Nigdy nie byłem chory przez tak długi czas.

Fani trzymają kciuki za powrót Ozzy'ego na scenę. Szczególnie po wydaniu tegorocznego albumu "Patient Number 9", który został nominowany do nagrody Grammy. Materiał przez wielu krytyków jest nazywany najlepszym krążkiem, jaki Osbourne wydał od wielu lat.

loader

Logo radiozet Dzieje się