Obserwuj w Google News

Nie żyje gwiazdor „The Voice Kids”. Miał zaledwie 17 lat

2 min. czytania
13.11.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Media donoszą o śmierci 17-letniego uczestnika „The Voice Kids”. Nastolatek zmarł kilka dni temu. Informację przekazała agencja, która reprezentowała filipińskiego wokalistę.

Nie żyje 17-letni uczestnik "The Voice Kids"
fot. shutterstock.com ERIK Miheyeu

W mediach społecznościowych oraz zagranicznych portalach głośno na temat tajemniczej śmierci 17-letniej gwiazdy „The Voice Kids”. Yohance Levi A. Buie zmarł 10 listopada 2023 roku. Miał borykać się z problemami natury psychicznej.

Zobacz także:  Nie żyje znany piosenkarz i aktor. 35-latek walczył z rakiem mózgu

Nie żyje 17-letni gwiazdor „The Voice Kids”

Yohance Levi A. Buie odszedł 10 listopada. 17-latek za miesiąc świętowałby 18. urodziny. Jako 11-latek szybko stał się telewizyjną i internetową gwiazdą – wszystko dzięki udziałowi w trzeciej edycji „The Voice Kids”. Informację o śmierci przekazała agencja Virtual Playground Global.

Redakcja poleca

„Z ciężkim sercem zawiadamiamy o śmierci Yohance’a Leviego A. Buie. Jesteśmy głęboko zasmuceni tą stratą, a nasze myśli i modlitwy w tym trudnym czasie kierujemy do jego rodziny i bliskich. Yohance był niezwykłym talentem, który błyszczał w świecie rozrywki” – przekazała agencja.

Yohance Levi A. Buie święcił triumfy po udziale w „The Voice Kids”. Próbował też rozwijać się aktorsko. Zagrał w filmie „Day Zero” oraz w serialu „The Day I Loved You”. Nie przekazano do informacji, co dokładnie było przyczyną śmierci 17-latka. Zagraniczne media podają, że nastolatek miał zmagać się z problemami natury psychicznej.

Źródło: Radio ZET/Facebook

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News