,

Miley Cyrus już nigdy nie da koncertu? Ma dość życia w trasie i nie planuje żadnych występów

25.05.2023 15:10

Miley Cyrus wydala niedawno swój siódmy album, który zatytułowała „Endless Summer Vacation”. Tradycja nakazywałaby ruszyć latem w trasę koncertową promującą nowy materiał, jednak wokalistka poinformowała, że nie zamierza dawać występów. Po prostu nie lubi wychodzić na scenę.

Miley Cyrus już nigdy nie da koncertu? Ma dość życia w trasie i nie planuje żadnych występów
fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Po wydaniu albumu muzycy ruszają najczęściej w trasę koncertową w celu promocji swoich nowych utworów. Fani Miley Cyrus z niecierpliwością czekali na ogłoszenie dat występów związanych z jej najnowszym krążkiem „Endless Summer Vacation”. Wokalistka wydała oświadczenie w tej sprawie informując, że nie chce już grać na żywo.

Zobacz też: Liam Hemsworth zdradzał Miley Cyrus z Jennifer Lawrence. Tak uważają fani wokalistki

loader

Miley Cyrus ma dość. Nie chce życia w trasie koncertowej

30-letnia Miley Cyrus na scenie występuje już od ponad 2 dekad. Wokalistka zaczynała jako dziecięca gwiazda, dlatego po skończeniu pełnoletności robiła wszystko, by zerwać z disneyowskim wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Mimo wielu kontrowersji udało się jej wywalczyć stabilną pozycję w branży. Cyrus ma masę fanów, a jej najnowszy album „Endless Summer Vacation” został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę.

Największym hitem albumu okrzyknięto singiel „Flowers”, w którym wokalistka rozlicza się z licznymi zdradami byłego męża – Liama Hemswortha. Utwór ma 450 milionów wyświetleń i stał się prawdziwym viralem w sieci.

Niestety wszyscy ci, którzy chcieli usłyszeć hit Cyrus na żywo, muszą obejść się ze smakiem. Wokalistka poinformowała, że nie zamierza ruszać w trasę koncertową. W rozmowie z brytyjskim Vogue wyjaśniła, że występy przed liczną publicznością nie są dla niej naturalne i w jakiś sposób izolujące.

Miley Cyrus nie chce grać koncertów. Wyjaśnia dlaczego

Wokalistka postanowiła rozwinąć ten temat na swoim Instagramie. Podkreśliła, że uwielbia swoich fanów i stara się znaleźć inne ścieżki nawiązania interakcji z nimi, jednak na ten moment o koncertach nie ma mowy.

- Nieustannie tworzę i wprowadzam innowacje, dzięki którym mogę pozostać w kontakcie z publicznością, którą kocham - bez poświęcania siebie – poinformowała.

Artystka nie ukrywa, że ma dość życia w autobusie i przygotowań do kolejnych tras. Nawet transport kreacji scenicznych to ogromne wyzwanie. Miley Cyrus planuje więc na jakiś czas odpocząć od stresów związanych z występami.

- Te stroje, w których występuję, nie nadają się do tego typu podróży. Archiwalne kreacje nie nadają się do składania. Po prostu nie chcę spać w jadącym autobusie. To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili, a jeśli śledziłeś moją karierę, wiesz, że zawsze się zmieniam. To samo tyczy się sposobu, w jaki myślę. Kocham was na zawsze, jestem właśnie na moich niekończących się letnich wakacjach – dodała na koniec.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się