Obserwuj w Google News

Gwiazdor "The Voice of Poland" ze szczerym wyznaniem: "Karetka odwoziła mnie do szpitala 3 razy"

1 min. czytania
24.11.2022 14:47
Zareaguj Reakcja

Adam Stachowiak z "The Voice of Poland" zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Opowiedział o swoich poważnych kłopotach ze zdrowiem.

Adam Stachowiak
fot. Natalia Mludzik/TVP/East News

Adam Stachowiak podbił serca widzów i jurorów w 2016 roku, kiedy pojawił się na przesłuchaniach do siódmej edycji programu " The Voice of Poland". Artysta od tego czasu bardzo się rozwinął, jednak włożył w to wiele wysiłku.

The Voice of Poland. Adam Stachowiak o ciężkiej pracy nad płytą

W lipcu 2022 roku muzyk wydał płytę "Dotrę na szczyt", na której znalazło się 11 autorskich utworów młodego artysty. Jak się okazało, skomponowanie i zaaranżowanie materiału kosztowało go o wiele więcej, niż się spodziewał.

Redakcja poleca

Artysta zdecydował się ostatnio podzielić z fanami bardzo osobistym wyznaniem. Opublikował w sieci zdjęcie z żoną i podziękował jej za nieocenione podczas pracy nad płytą wsparcie.

Adam Stachowiak: "Karetka odwoziła mnie do szpitala 3 razy"

Z wpisu Stachowiaka dowiadujemy się, że muzyk kilkukrotnie na przestrzeni nagrywania "Dotrę na szczyt" trafiał do szpitala. - Pracowałem tak długo i tak ciężko, że karetka odwoziła mnie do szpitala 3 razy. Byłem na skraju załamania nerwowego. Pracowałem po kilkanaście godzin dziennie, mało spałem, do tego doszedł stres, zmęczenie i wspomaganie się kofeiną, mój organizm był wycieńczony.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Muzyk podkreślił, że dzisiaj czuje się naprawdę dobrze, jednak zdaje sobie sprawę, że bez wsparcia ukochanej mógłby nie dać rady ukończyć albumu.