Obserwuj w Google News

Grzegorz Markowski wraca do Perfectu! Robi to dla przyjaciela

2 min. czytania
26.09.2023 17:01
Zareaguj Reakcja

Grzegorz Markowski wraca do Perfectu, z którym przecież pożegnał się kilka lat temu. Muzyk ponownie stanie na scenie specjalnie dla swojego przyjaciela. Kiedy da najbliższy koncert?

Grzegorz Markowski wraca do Perfectu! Robi to dla przyjaciela
fot. Wojciech Stróżyk/East News

Grzegorz Markowski kilka lat temu postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. Nie jest tajemnicą, że mocno angażujące fizycznie trasy koncertowe stawały się coraz większym wyzwaniem dla 70-latka. Córka wokalisty Perfectu, Patrycja Markowska, próbowała namawiać ojca na powrót, ale bezskutecznie. Muzyk zmienił zdanie, gdy dowiedział się, że jego przyjaciel z zespołu jest chory.

Zobacz też:  Nowe wieści od Grzegorza Markowskiego. Pokazał się na zdjęciu z Ibiszem

Grzegorz Markowski wraca na scenę. Robi to dla przyjaciela

Realizator dźwięku zespołu Perfect – Jerzy Oliwa – jest chory na raka. Mężczyzna potrzebuje funduszy na leczenie, dlatego koledzy z grupy postanowili mu pomóc w ich zabraniu. Zorganizowano więc wyjątkowy koncert, z którego dochód ma być przeznaczony na ratowanie życia Oliwy. Wydarzenie to będzie wyjątkowe jeszcze pod innym względem.

Z Perfectem na scenie zagra ściągnięty z emerytury Grzegorz Markowski. Jakby tego było mało, tego samego wieczora zaśpiewają jeszcze: Krzysztof Cugowski, Artur, Gadowski, Maciej Maleńczuk i zespół Pudelsi, Renata Przemyk, Grzegorz Kupczyk, Andrzej Sikorowski czy Maciej Balcar z Dżemu.

Redakcja poleca

Koncert Perfectu z Grzegorzem Markowskim – kiedy i gdzie?

Koncert zatytułowany „Przyjaciele dla Jurka Oliwy” odbędzie się 22 października w Krakowie, a dokładnie w klubie Forty Kleparz. Bilety wciąż są do nabycia. Cena? W sieci można je kupić za 211.65 zł

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski