Obserwuj w Google News

Festiwal w Opolu 2023: gdzie można kupić bilety i za ile?

2 min. czytania
06.06.2023 11:36
Zareaguj Reakcja

60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki zbliża się wielkimi krokami. Na scenie wystąpią między innymi: Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Wanda i Banda, Trubadurzy i wiele, wiele innych. Koncert będzie emitowany w telewizji, ale można go również zobaczyć na żywo. Gdzie można kupić bilety na Opole 2023?

Festiwal w Opolu 2023: gdzie można kupić bilety i za ile?
fot. Wojciech Stróżyk/East News

Festiwal Piosenki w Opolu będzie odbywał się w dniach 9-11 czerwca. Organizatorami imprezy jest TVP i miasto Opole. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo jubileuszowa. W związku z tym na scenie zagrają nie tylko największe gwiazdy ostatnich lat, ale i legendy festiwalu, które swoje koncerty w opolskim amfiteatrze dawały już dekady temu.

Zobacz też:  Doda nie wystąpi w Opolu? „Wypier*alaj. Odpie*dol się, rób sobie sama festiwal”

Opole 2023 – gdzie kupić bilety, cena

Bilety na tegoroczny festiwal można było kupić na stronie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Karnet na każdy z trzech dni koncertów kosztował 130 zł. Kosztował, bo w tym roku wejściówki wyprzedały się w okna mgnieniu. Na szczęście organizator przygotował coś i dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów.

Redakcja poleca

W czasie trwania wydarzenia odbędą się również wydarzenia okołofestiwalowe, na które wstęp jest wolny. Na scenie rozstawionej na Rynku w Opolu wystąpią: IRA (piątek godz. 18.00), Kasia Puma Piasecka & Friends (sobota godz. 18.00) oraz Piotr Jurkowski Akustycznie (niedziela 18.00).

Opole 2023 – gdzie oglądać?

Warto jednak pamiętać, że festiwal będzie emitowany na żywo w telewizji. Za organizację wydarzenia od lat odpowiada TVP, dlatego relacji z koncertów należy spodziewać się właśnie w telewizji publicznej.

Od 6 do 11 czerwca na TVP 1 i TVP Polonia od godziny 20.15 będzie można obserwować to, co dzieje się na imprezie. A kto i kiedy wystąpi? Pełny program Opole 2023 możecie znaleźć: TUTAJ.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News