Obserwuj w Google News

Maja Krzyżewska na otwarciu Eurowizji Junior 2023. Nie umieli wymówić jej imienia [WIDEO]

2 min. czytania
20.11.2023 22:59
Zareaguj Reakcja

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2023 za nami. Polskę reprezentowała Maja Krzyżewska. Jak uzdolniona nastolatka poradziła sobie na inauguracji imprezy?

Maja Krzyżewska
fot. print screen z Junior Eurovision Song Contest/YouTube

20 listopada 2023 roku odbyło się uroczyste otwarcie Eurowizji Junior 2023. W tej edycji konkursu z ramienia Polski wystąpi Maja Krzyżewska. Jak wypadła podczas rozpoczęcia imprezy?

Eurowizja Junior 2023: Maja Krzyżewska na otwarciu imprezy

Fani Eurowizji Junior 2023 odliczają dni do finałowego konkursu. Za nami już oficjalne otwarcie wydarzenia, które odbyło się w Nicei. Nie zabrakło Mai Krzyżewskiej, która wystąpi na Eurowizji dla dzieci z utworem "I Just Need A Friend".

Maja Krzyżewska, tak jak pozostali reprezentanci państw biorących udział w Eurowizji Junior, zaprezentowała się podczas uroczystości otwarcia imprezy. Teraz przed nami zmagania nastoletnich wokalistów, którzy będą walczyć o pierwsze miejsce już za kilka dni.

Redakcja poleca

Na kanale YouTube Eurowizji Junior pojawił się zapis z inauguracji konkursu. W około 34 minucie nagrania pojawia się reprezentantka Polski.

Oglądaj

Młoda wokalistka została zapytana, o czym jest piosenka "I Just Need A Friend". - Jest o przyjaźni i jak ważne jest, by mieć wokół siebie przyjaciół. Według mnie przyjaciółmi mogą być rodzice, rodzeństwo, a czasami nawet zwierzątko - wyjaśniła.  Prowadzące miały problem z wymówieniem imienia reprezentantki Polski, ale nastolatka poprawiła spikerki.

Krzyżewska została zapytana, jaką supermoc chciałaby posiadać. - Wybrałabym bycie niewidzialną, ponieważ mogłabym pójść do studia nagrań Ariany Grande i nauczyłabym się, jak produkuje swoją muzykę - argumentowała artystka.

To dopiero początek jej walki z utalentowaną konkurencją. Jak Maja Krzyżewska poradzi sobie podczas finałowego konkursu? Przekonamy się już niebawem.

Redakcja poleca

Eurowizja Junior 2023: kiedy odbędzie się finałowy koncert?

Polska po raz 10. bierze udział w Eurowizji Junior. Dwukrotnie była gospodarzem imprezy - w 2019 i 2020 roku, ponieważ jako jedyne państwo na świecie wygrało konkurs dwa razy z rzędu. Finał Eurowizji Junior 2023 odbędzie się już w niedzielę 26 listopada 2023 roku. Wydarzenie będzie transmitowane w TVP 1 od godziny 16:00.

Źródło: Radio ZET/YouTube

Nie przegap
Eurowizja Top 10 wpadek podczas konkursu
10 Zobacz galerię
fot. LiveMedia/Sipa USA/East News/ AP/East News/ Lehtikuva/EAST NEWS