Obserwuj w Google News

Eurowizja 2023: jak głosować na Blankę z zagranicy? Na te numery można wysyłać SMS

2 min. czytania
11.05.2023 13:08

Już dziś występ Blanki Stajkow w drugim półfinale Eurowizji 2023. Jak głosować na reprezentantkę Polski w 67. Konkursie Eurowizji z zagranicy? Na te numery można wysyłać SMS na Polkę.

Blanka Stajkow na Eurowizji 2023
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Eurowizja 2023 wzbudza ogromne emocje, w kolejnej odsłonie międzynarodowego konkursu nie brakuje kontrowersji oraz zapadających w pamięć występów. Już 11 maja 2023 roku, w drugim półfinale zobaczymy występ reprezentantki Polski. Blanka Stajkow z piosenką "Solo" ma zamiar podbić serca widzów. Piosenkarka może liczyć na wsparcie oddanych fanów i wszystkich Polaków, którzy trzymają kciuki za to, byśmy mogli ponownie cieszyć się z sukcesu na miarę występu Edyty Górniak z 1994 roku. Pamiętajmy, że możemy pomóc Blance, głosując na nią poprzez wysłanie SMS także z zagranicy.

Eurowizja 2023: Jak głosować na Blankę z zagranicy? TVP zdradziła, na jakie numery wysłać SMS

W drugim półfinale Eurowizji 2023 Blanka Stajkow zmierzy się z artystami między innymi z Niemiec, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Na profilu TVP na Instagramie pojawił się wykaz numerów, na które fani mogą wysyłać SMS na polską reprezentantkę. Warto przypomnieć, że notowania Polki wśród bukmacherów rosną. Na początku nie dawano jej większych szans na awans do finału, obecnie pojawiają się głosy, że 23-latka może okazać się czarnym koniem tegorocznej Eurowizji.

Jeśli Blance uda się dotrzeć do finału, będzie musiała podbić serca nie tylko widzów, ale także jurorów. Miejmy nadzieję, że ponownie będziemy mogli oglądać naszą reprezentantkę na podium konkursu.

Redakcja poleca

Eurowizja 2023: Blanka zaprasza fanów na drugi półfinał Eurowizji 2023

Na profilu TVP pojawiła się także relacja, w której mogliśmy zobaczyć reprezentantkę naszego kraju. Blanka Stajkow zaprosiła widzów do oglądania jej występu, trzymania kciuków i głosowania.

- Cześć kochani. Tutaj Blanka, a już dzisiaj półfinał Eurowizji, koniecznie oglądajcie, trzymajcie kciuki. Ja jestem numerem 9, mam nadzieję, że występ wam się spodoba i rozgrzeje wasze serca - mówiła.

Drugi półfinał Eurowizji 2023 będziemy mogli zobaczyć od godziny 21.00 na antenie TVP1. Relację na żywo z Eurowizji możecie także śledzić na radiozet.pl.

Blanka Stajkow na Eurowizji 2023
fot. screen: Instagram @badzmyrazem.tvp
Eurowizja Top 10 wpadek podczas konkursu
10 Zobacz galerię
fot. LiveMedia/Sipa USA/East News/ AP/East News/ Lehtikuva/EAST NEWS