Obserwuj w Google News

Blanka śpiewa hit Janna "Gladiator". Internauci: "Lepsze od oryginału" [WIDEO]

2 min. czytania
22.05.2023 11:30
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiło się nagranie, w którym sztuczna inteligencja podłożyła głos Blanki do piosenki "Gladiator" Janna. Zdaniem części internautów z tym utworem mogłaby podbić Eurowizję. Pojawiły się nawet głosy, że nowa wersja jest lepsza od oryginału. 

Blanka Stajkow / Jann
fot. Wojciech Olkusnik/East News / Piotr Molecki/East News

Blanka Stajkow nie podbiła Eurowizji 2023, choć udało jej się przebrnąć przez konkurs półfinałowy. W finale zajęła dopiero 19. miejsce, ale zyskała sympatię wielu słuchaczy i ma powody do dumy. Po ogłoszeniu wyników wielu krytyków piosenkarki wróciło wspomnieniami do krajowych preeliminacji, w których Blanka rywalizowała między innymi z Jannem. 24-latek z utworem "Gladiator" był jednym z faworytów preselekcji, nie brakuje opinii, że poradziłby sobie na Eurowizji o wiele lepiej od rywalki. A co mogłoby się stać, gdyby połączyć głos Stajkow z utworem piosenkarza, który tak przypadł Polakom do gustu? Postanowił się o tym przekonać jeden z użytkowników TikToka.

ZOBACZ TAKŻE:  Eurowizja: najwyższe miejsca Polski. Kto najlepiej poradził sobie w konkursie? [GALERIA]

Blanka Stajkow zaśpiewała piosenkę "Gladiator" z repertuaru Janna. Internauci podzieleni

Jeden z internautów z pomocą sztucznej inteligencji postanowił przerobić piosenkę Janna "Gladiator" tak, żeby wykorzystać głos Blanki Stajkow do zaśpiewania hitu. Dzięki temu możemy usłyszeć, jak mogłaby brzmieć wersja utworu wokalisty w wykonaniu naszej reprezentantki na Eurowizji 2023. Film mocno podzielił fanów, nie brakowało głosów osób, które nie kryły zachwytu i uważały, że Blanka z poważniejszym repertuarze miałaby o wiele większe szanse.

- Lepsze od oryginału.

- To byłby hit na Eurowizji.

- Brzmi o wiele lepiej.

- Lepsze od Janna, ale to w sumie wiadomo - czytamy.

Oczywiście fani Janna natychmiast stanęli w obronie wokalisty.

Redakcja poleca

Fani Janna oburzeni. W sieci pojawiło się nagranie Blanki śpiewającej "Gladiatora"

Wielbiciele talentu Janna nie zgodzili się z fanami "nowej wersji" przeboju piosenkarza. Ich zdaniem Blanka nie posiada talentu 24-latka, więc nie może poradzić sobie z jego utworem nawet z pomocą sztucznej inteligencji.

- Jann płakał, jak słuchał.

- Jak w kilka minut sprofanować dzieło.

- Za dobry angielski jak na Blankę.

- Błagam, powiedzcie, że ona tego nie zrobiła - czytamy.

Internauci nie ukrywali, że chętnie usłyszeliby piosenkę "Solo" Blanki w wykonaniu Janna. Być może już niedługo autor nagrania wypuści kolejne.