Obserwuj w Google News

Andrzej Rosiewicz powraca. 78-latek tańczy do nowej wersji hitu "Najwięcej witaminy" [WIDEO]

1 min. czytania
24.11.2022 16:25
Zareaguj Reakcja

Andrzej Rosiewicz powraca. Znany polski piosenkarz wystąpił w całkiem nowej wersji własnego przeboju. 78-latkowi nie brakuje energii i wigoru.

Andrzej Rosiewicz
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Rosiewicz rozpoczął swoją muzyczną karierę w latach 60. Występował jako student w jazzowych klubach, jednak dzisiaj jest najbardziej kojarzony ze swoich nieśmiertelnych hitów takich jak "Chłopcy radarowcy". "Czy czuje pani cha-chę" czy też "Najwięcej witaminy".

Andrzej Rosiewicz powraca z nową wersją hitu "Najwięcej witaminy"

Jeśli oglądaliście serial "Czterdziestolatek", pamiętacie pewnie także utwór "Czterdzieści lat minęło...", który także wykonywał wspomniany artysta. Mimo zaawansowanego wieku piosenkarz nie myśli o emeryturze i wraca do śpiewania.

Redakcja poleca

W sieci pojawiła się właśnie całkiem nową wersja jednego z największych przebojów artysty. Autorem przeróbki jest Zibo, który zaprosił Rosiewicza do nietypowej współpracy.

Andrzej Rosiewicz i Zibo w nowej wersji wielkiego hitu

Klubowy remiks zmienił charakter piosenki, jednak trzeba przyznać, że nadał jej całkiem nowe życie. Jak widać, taki obrót spraw podoba się 78-letniemu wokaliście, który pełen wigoru tańczy w przygotowanym do nowej muzyki klipie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Sporą wyrozumiałością dla nowej interpretacji przeboju mają również komentujący w sieci. Pod teledyskiem pojawiły się przychylne realizacji wpisy.

To już mamy hit na Sylwestra.

Bardzo fajne odświeżenie hitu Andrzeja Rosiewicza i piękne dziewczyny.

Przeszedłeś samego siebie. Pozdro dla was Panowie.

Wow. Mega sztos. Takie odświeżone kawałki są najlepsze.

Oglądaj