Obserwuj w Google News

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa? Nowe informacje o przyczynie śmierci znanego modela

Piotr Krajewski
2 min. czytania
30.10.2019 13:35
Zareaguj Reakcja

Zombie Boy zmarł w 2018 roku. Media z całego świata informowały, że model znany ze współpracy m.in. z Lady Gagą popełnił samobójstwo. Teraz okazuje się, iż prawda może być zupełnie inna. Koroner poinformował, że śmierć Zombie Boya mogła nastąpić w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa nowe informacje raport o przyczynie śmierci modela
fot. Youtube screen

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa? Nowe informacje o przyczynie śmierci

Śmierć Zombie Boya wstrząsnęła światem show-biznesu. Słynący ze swoich tatuaży Rick Genest zmarł w sierpniu 2018 roku w wieku 32 lat. Jak informowały wtedy zagraniczne media, kanadyjski aktor i model popełnił samobójstwo.

Kilkanaście miesięcy po śmierci Zombie Boya pojawiają się jednak zupełnie nowe informacje. Światło dzienne ujrzał raport koronera zajmującego się sprawą zgonu Kanadyjczyka. Według oficjalnego dokumentu przygotowanego przez Melissę Gagnon przyczyną śmierci Zombie Boya mógł być nieszczęśliwy wypadek.

1 sierpnia 2018 roku mężczyznę znalazł na chodniku przypadkowy przechodzień. 32-latek wypadł z hotelowego balkonu. Badania krwi Zombie Boya wykazały w jego organizmie duże stężenie alkoholu i obecność marihuany. Koroner stwierdziła jednak, że gwiazdor nie zmagał się w tamtym czasie z poważnymi problemami psychicznymi, które mogły wywołać myśli samobójcze.

Co więcej, z najnowszego raportu wynika, że będący pod wpływem alkoholu Rick Genest mógł przypadkowo spaść z dużej wysokości i zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Chwilę przed śmiercią Zombie Boy pojawił się na balkonie i zapalił papierosa.

Zombie Boy współpracował z Lady Gagą

Zombie Boy zdobył ogromną popularność przede wszystkim dzięki współpracy z Lady Gagą. Pokryty tatuażami model pojawił się w oficjalnym teledysku piosenkarki do wielkiego przeboju „Born This Way” z 2011 roku. Co ciekawe, gwiazdor wystąpił także w klipie do utworu „Sabotaż” z repertuaru polskiej wokalistki — Honoraty „Honey” Skarbek.

Współpraca z Lady Gagą bardzo pomogła mężczyźnie w rozwoju kariery. Pojawił się na okładkach słynnych magazynów, podpisał wiele kontraktów reklamowych oraz zaczął nawet nagrywać muzykę i występować w filmach. Mogliśmy go oglądać m.in. w produkcji „47 roninów”, gdzie zagrał Keanu Reeves.

RadioZET.pl/onet.pl/PK