Obserwuj w Google News

Znany amerykański zespół rockowy odwołuje trasę i koncert w Polsce. Lider grupy uległ wypadkowi

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
22.03.2022 13:23
Zareaguj Reakcja

Dave Wyndorf, wokalista Monster Magnet uległ wypadkowi. Zespół odwołuje zaplanowane koncerty ze względu na stan zdrowia muzyka. Jak się czuje frontman kapeli?

Dave Wyndorf
fot. shutterstock.com

Monster Magnet to znany amerykański zespół wykonujący stoner rocka. Grupa powstała w 1989 roku i ma na koncie trasy koncertowe z gigantami takimi jak Aerosmith, Metallica czy Marilyn Manson.

Monster Magnet odwołuje trasę i koncert w Polsce

Zespół tego lata miał wybrać się w europejską trasę koncertową. Muzycy planowali sporą listę koncertów, na której znalazła się również Polska. Artyści mieli wystąpić 6 lipca w warszawskiej Progresji.

Redakcja poleca

Do koncertu jednak nie dojdzie. Podobnie jak do reszty zaplanowanych imprez. Wokalista grupy, Dave Wyndorf uległ wypadkowi i musi poddać się rekonwalescencji.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]

Dave Wyndorf, wokalista Monster Magnet uległ wypadkowi

Muzyk chciał osobiście przekazać przykrą wiadomość swoim fanom. Opublikował wpis z przeprosinami na Facebooku, w którym wyjaśnił sytuację.

Przepraszam wszystkich za odwołanie trasy w tym czasie. Jestem rozczarowany jak my wszyscy. Lekarze mówią, że do końca lata powinienem być jak nowy. Mam nadzieję, że wtedy zaczniemy nadrabiać ten stracony czas.

Jak donosi Monster Magnet, Wyndorf doznał kontuzji pleców. Wokalista uległ wypadkowi rowerowemu na początku roku i obecnie przechodzi rehabilitację.