Obserwuj w Google News

Yungblud wystąpił w Warszawie. Na scenie oświadczyny, coming out i pocałunek artystów

2 min. czytania
13.05.2022 15:57
Zareaguj Reakcja

Yungblud zagrał w maju koncert w Warszawie. Podczas występu nie zabrakło nie tylko tych muzycznych wrażeń. Na scenie doszło do zaręczyn i coming outu.

Yungblud
fot. Rex Features/East News

Yungblud to tak naprawdę Dominic Richard Harrison, angielski piosenkarz, muzyk, autor tekstów. W 2018 roku zadebiutował z epką, a niedługo potem wydał pierwszy długogrający album "21st Century Liability". Jego drugi krążek "Weird!" wydany pod koniec 2020 roku znalazł się na szczycie UK Albums Chart oraz osiągnął 75. miejsce na prestiżowej liście Billboard 200.

Yungblud zagrał w Warszawie

Artysta aktualnie koncertuje w Europie. W ramach trasy zagrał koncert w EXPO XXI w Warszawie. Podczas wydarzenia nie zabrakło nie tylko muzycznych wrażeń.

Redakcja poleca

Koncerty ulubionych wykonawców, podobnie jak mecze ukochanych drużyn sportowych, bywają miejscami, które wybiera się, aby w uroczysty sposób wyznać uczucia ukochanej osobie. Oświadczyny w takich miejscach to nie nowość, jednak za każdym razem wyjątkowy gest spotyka się z entuzjazmem i wielkimi emocjami.

Oświadczyny i coming out na koncercie Yungblud w Polsce

Jak czytamy na portalu cgm.pl, przed piosenką "I Love You, Will You Marry Me" na scenie zjawiła się para, która na oczach publiczności i muzyków się zaręczyła. Jednak to dopiero początek emocji.

Obok zespołu w warszawskiej hali EXPO XXI pojawiła się również Hania. Tego dnia dziewczyna obwieściła ze sceny, że kocha kobiety. Przyznała, że bała się wyznać tego rodzicom prosto w twarz i wybrała na coming out ten dość niecodzienny sposób.

Muzycy wyrazili wielkie wsparcie Hani, dla której wykonany krok był olbrzymią odwagą. Yungblud na znak solidarności z dziewczyną pocałował na scenie swojego gitarzystę.

Nagrania z koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Oglądaj

Oglądaj