Obserwuj w Google News

Finalista "The Voice of Poland" w nowym singlu. Wiktor Dyduła podbije listy przebojów? [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
07.04.2022 13:27

Wiktor Dyduła w nowym utworze "Koło Fortuny". Finalista ostatniej edycji "The Voice of Poland" robi kolejny krok w karierze i po świetnie przyjętym debiutanckim singlu prezentuje swoją drugą piosenkę. W teledysku możemy podziwiać zdolności aktorsko-taneczne Wiktora Dyduły. Premiera utworu w Radiu ZET już w czwartek po godz. 21:00.

Wiktor Dyduła
fot. mat. prasowe / Paweł Grabowski

Wiktor Dyduła dotarł do samego finału 12. edycji " The Voice of Poland", którą zwyciężyła ostatecznie Marta Burdynowicz. Choć uczestnik nie wygrał programu, jego debiutancki utwór "Dobrze wiesz, że tęsknie" cieszył się zdecydowanie największą popularnością spośród wszystkich wydanych singli przez finalistów.

Wokalista nie zwalnia tempa i prezentuje zupełnie nowy utwór zatytułowany "Koło Fortuny". Czy drugi singiel Wiktora podbije listy przebojów?

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła - "Koło Fortuny". Nowy singiel finalisty "The Voice of Poland 12"

Wiktor Dyduła kręci "Kołem Fortuny". Najnowszy utwór, napisany i skomponowany w całości przez 24-letniego artystę, opowiada historię o przewrotnym losie, walce o swój sukces i wiarę w sprzyjający los.

Energetyczny singiel promuje oficjalny teledysk zrealizowany przez ekipę WOW Pictures w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. W klipie Wiktor Dyduła prezentuje się w nieco odmienionym, teatralnym wydaniu i nie boi się pokazać swoich tanecznych umiejętności.

Kim jest Wiktor Dyduła?

Wiktor Dyduła ma 24 lat i ma kaszubskie pochodzenie. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Przywidz w województwie pomorskim. Śpiewa od najmłodszych lat, ponieważ jego rodzina słynęła z muzykalności i wspólnego śpiewania.

Przez wiele lat publikował covery w serwisie YouTube. 24-latek zaprezentował własne wersje utworów m.in. Dawida Podsiadły, Oasis, The Lumineers, Franka Sinatry, Cyndi Lauper czy Ralpha Kaminskiego.

Dla Wiktora Dyduły "The Voice of Poland 12" nie było pierwszym talent show, w którym miał okazję występować. W 2017 roku pojawił się w "Idolu", gdzie zaśpiewał przebój "Sweater Weather" The Neighbourhood. Dotarł do drugiego etapu 5. edycji.

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe