Obserwuj w Google News

12-letnia wnuczka Cugowskiego ma niesamowity głos. Zrobi karierę jak tata i dziadek? [WIDEO]

2 min. czytania
09.03.2021 12:24
Zareaguj Reakcja

Weronika Cugowska to córka Wojciecha Cugowskiego. Dziewczynka robi furorę w sieci za sprawą coveru hitu „Can You Feel the Love Tonight” Eltona Johna. Internauci zachwycają się głosem 12-latki i nie mają wątpliwości, że odziedziczyła wokalny talent po tacie i sławnym dziadku Krzysztofie Cugowskim. Zobaczcie, jak śpiewa Weronika!

Cugowscy
fot. VIPHOTO/East News

Weronika Cugowska pójdzie w ślady swojego taty Wojciecha i dziadka  Krzysztofa Cugowskiego? Wszystko na to wskazuje, ponieważ nastolatka może pochwalić się naprawdę dobrym wokalem, który odziedziczyła w genach.

Do internetu trafiło nagranie z Weroniką Cugowską śpiewającą legendarny przebój Eltona Johna. Poniżej możecie zobaczyć, jak śpiewa wnuczka Krzysztofa Cugowskiego.

Zobacz także:  Piotr Cugowski pokazał syna w nowym teledysku. Podobny do taty? [WIDEO]

Weronika Cugowska śpiewa. 12-letnia wnuczka Krzysztofa Cugowskiego robi furorę w internecie

Weronika Cugowska nagrała cover „Can You Feel the Love Tonight”, nagrodzonego Oscarem hitu Eltona Johna, który mogliśmy usłyszeć w filmie „Król Lew”.

Nastolatka zachwyciła internautów. Nagranie obejrzano w serwisie YouTube już ponad 200 tysięcy razy. Zdaniem wielu osób dziewczynka może pochwalić się niesamowitym głosem, a ma przecież dopiero 12 lat.

„Brawo Dziewczyno, to przysłowie o jabłkach i jabłoni jak najbardziej aktualne”, „Rewelacyjna mieszanka genów, talent po ojcu i uroda po matce”, „Przepiękna interpretacja” „No to czekam na jakiś utwór z dziadkiem Krzysztofem” – piszą zachwyceni internauci.

Wojciech Cugowski zachwyca się córką Weroniką

Pod ogromnym wrażeniem talentu córki jest także jej tata, Wojciech Cugowski. Gitarzysta i wokalista grupy Bracia opublikował wpis w mediach społecznościowych.

Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki... jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu...kiedy myśli, że nie słyszymy – napisał dumny tata.

Mamą Weroniki Cugowskiej jest Krystyna Marczewska, która również jest związana z muzyką. Przez wiele lat występowała w różnych chórach, zajmuje się także muzykoterapią.

Czy Weronika Cugowska pójdzie w ślady taty, dziadka oraz wujka Piotra Cugowskiego i zrobi karierę muzyczną? Przekonamy się za kilka lub kilkanaście lat.

Zobacz także:  Pink nagrała piosenkę z córką. 9-letnia Willow zrobi karierę jak jej mama? [WIDEO]